Kreatywna iluzja

Opublikowano:

kreatywna iluzja w kuglarstwie - Magia Henry MAyol

To już prawie koniec. Dwudziesta pierwsza nowość w tym miesiącu. Jeszcze jedna i pozostaje nam już tylko świętować. Tym razem oprócz sztuczek karcianych, postawiliśmy też na praktyczne rekwizyty i numery wykorzystujące spryt, przedmioty codziennego użytku oraz swój autentyczny, nieodparty urok. To iluzja piękna w swojej prostocie i ujmująca w oprawie. W sam raz dla tych z nas, dla których robienie trików to za mało.

Card Toon Karciana Kreskówka sztuczka animacja ludzik

Karciana Kreskówka

Karciana Kreskówka (Card Toon) to prawdziwy powrót do przeszłości, w której widzowie mogą wybrać sobie kartę, która zostanie potem odnaleziona przez małego ludzika narysowanego na kartach… Co? Tak, dobrze słyszeliście! Na tej talii jest narysowany ludzik, który jeśli będziemy przesuwać palcem po kartach, to stworzymy …(zobacz więcej)

 

Bicycle frame up magic kartorama

Kartorama

Kartorama (Frame Up) jest przepowiednią zamkniętą w dużej kopercie… Po wybraniu karty przez widza otwieramy kopertę i wyciągamy z niej Kartoramę, w której znajdziemy dużą ramkę z całą masą kart w środku. Większość widzów uzna to za żart, ale wystarczy, że wykonasz jeden magiczny gest i jedna karta się obróci… Tak…(zobacz więcej)

 

magiczny błysk thumb tip flash

Magiczny Błysk

Magiczny Błysk (Flash) to bardzo uniwersalny przyrząd, do którego znajdziesz prawdopodobnie nieskończenie wiele zastosowań. Dzięki temu będziesz mógł wytworzyć błysk światła, na przykład przy pojawianiu monety, karty, bądź po prostu w jakimkolwiek innym momencie…(zobacz więcej)

 

pisana przepowiednia Mayol Magic

Henry Mayol przedstawia: Pisana Przepowiednia

Pisana Przepowiednia (Predict Pen by Henry Mayol) to przedmiot, dzięki któremu będziecie mogli przeprowadzić niezliczone ilości różnego rodzaju efektów. Wyobraźcie sobie, że widz wybiera kartę i chowa ją do talii. Macie teraz bardzo dużo możliwości jak ujawnić przepowiednię z tym rekwizytem, możecie m.in.: posypać …(zobacz więcej)

 

Mayol Magic węzeł na obręczy

Henry Mayol przedstawia: Węzeł na Obręczy

Węzeł na Obręczy to piękny w swojej prostocie efekt, który w postaci sążnej rutyny spopularyzował sławny iluzjonista, Henry Mayol. Prosty koncept oraz bardzo klarowna i naturalna prezentacja to mocne strony tego numeru, które sprawiają, że jest prawdziwie magiczny. Lekkimi, niemal tanecznymi ruchami iluzjonista pokazuje …(zobacz więcej)

 

 

Karta PrzeZnaczeniaKarta PrzeZnaczenia

Karta PrzeZnaczenia to sztuczka magiczna o wyjątkowym przebiegu i impakcie. Iluzjonista prosi widza o wybranie karty z talii i zapamiętanie jej. To dobrze znany nam początek wielu sztuczek karcianych, jednak ta ma w sobie dodatkowy element zaskoczenia. Iluzjonista ma pewne przeczucie, które rysuje na swojej karcie i …(zobacz więcej)

Podobne wpisy