31 mar, 2011 przez

Konkurs filmowy – „Wiosna idzie – kije w dłoń!”


konkurs kijowa.plPanie i Panowie! Mam wielki zaszczyt ogłosić konkurs na najlepszy film w duchu sloganu „Wiosna idzie – kije w dłoń!”. Konkurs rozpoczyna się już jutro (1 kwietnia) i trwać będzie do 30 kwietnia. DO WYGRANIA są 2 bony pieniężne (o wartości 60zł i 30 zł) na zakupy w sklepie Kuglarstwo.pl oraz paliwo z Showflame.eu – w ilości odpowiednio 6l i 3l za I i II miejsce. Tak więc proponuje już teraz wybiec w pole z kamerą i dać upust swoim reżyserskim żądzom

Jak to się kręci?

* Bierzesz kamerę i lecisz: do parku, lasu, na łąkę itd…
* Nagrywasz bezogniowy film o tematyce konkursowej. Pamiętajcie, że liczy się też pomysł wykonania, nie tylko technika
* Edytujesz film, dodajesz plansze z tego LINKA, która w filmie powinna się pojawić przez pierwsze i ostatnie 3 sekundy filmu. Film powinien mieć od 1:30 min do 3 minut.
* Przesyłasz film na kanał Youtube. Wysyłasz linka do niego na adres email konkurs@kijowa.pl z wpisanym tematem: „Wiosna idzie – kije w dłoń” <pseudonim uczestnika>.
* Dozwolone jest przesłanie dowolnej ilości filmów.
* Jury skontaktuje się z osobami, które w jego ocenie są najbardziej kreatywne/pomysłowe w połączeniu z dobrą jakością i techniką prezentowaną w filmie

Zapraszam wszystkich do nadsyłania swoich prac!

Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj: http://kijowa.pl/konkurs/…in_konkursu.pdf
dyskutuj na forum

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.