Karty dla iluzjonistów

Opublikowano:

Karty dla iluzjonistów

To nie są zwykłe karty. To specjalne karty dla iluzjonistów i kolekcjonerów. Oprócz wyszukanej stylistyki mają specjalne właściwości, o których wiedzą tylko wtajemniczeni 😉

Karty Bicycle Black GhostKarty Bicycle Black Ghost

Pierwsza odsłona Black Ghost nie weszła do sprzedaży detalicznej i używana była wyłącznie w celach promocyjnych, jednak po wielu prośbach ukazała się druga edycja dostępna dla każdego! W skład tali wchodzą dwa niestandardowe jokery i as pik oraz jedna “normalnie wyglądająca” karta…(Zobacz więcej)  

 

 

Karty Bicycle Artifice DeckKarty Bicycle Artifice Deck

Karty Artifice stworzone z milości do iluzji utrzymane są w dość mrocznej stylistyce. Czarne paski z kolorowym akcentem wykończone metalicznym tuszem to unikatowy projekt firmy Ellusionist tworzony przy współpracy z takimi gwiazdami jak Daniel Madison, Aaron Fisher czy Lee Asher. Talia zawiera karty specjalne takie jak Gaff…(Zobacz więcej)

 

 

Karty Tally-Ho Balck Viper FanKarty Tally-Ho Balck Viper Fan

Talia Tally Ho Viper Fan Back jest ulepszoną wersją Tally Ho Viper – jest przede wszystkim grubsza i charakteryzuje się czarnymi kartami pokrytymi metalicznie srebrnym tuszem. Talia jest wykończona metodą „Air Cushion”. Ta sekretna formuła sprawia, że karty mają dłuższą żywotność, łatwiej się je rozdaje co znacznie…(Zobacz więcej)

 

 

bicycle-poker-deck-turqu_2612 Karty Bicycle Poker Deck Turquoise Back

Bicycle Rider Back w kolorze turkusowym to kolejne karty produkowane przez włoską firmę Vincenzo Di Fatta.

Wyłączną cechą karty Bicycle jest wykończenie kart metodą „Air Cushion”. Ta sekretna formuła sprawia, że karty Bicycle mają dłuższą żywotność, łatwiej się je tasuje, rozdaje co znacznie uprzyjemnia karcianą rozgrywkę!…(Zobacz więcej)

 

Karty Bicycle Poker deck green backKarty Bicycle Poker deck green back

Bicycle Rider Back w kolorze zielonym produkowane przez włoską firmę Vincenzo Di Fatta stanowią doskonałe uzupełnienie kolekcji.

Wyłączną cechą karty Bicycle jest wykończenie kart metodą „Air Cushion”. Ta sekretna formuła sprawia, że karty Bicycle mają dłuższą żywotność, łatwiej się je…(Zobacz więcej)

Podobne wpisy

1 Comment

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.