Już za tydzień Woodstock Ognia 2011 – KONKURS!

Opublikowano:

Koncert-Jubileuszowy-Woodstock-1969-2009_Zloty-Melon,images_big,17,TZ0299Dokładnie za tydzień, o tej porze w Kostrzynie nad Odrą rozpoczynać będziemy kolejny Przystanek Woodstock.
To już ostatnie dni przed naszym kolejnym byciem razem.
Przypominamy Wam że w tym roku Wioska Kuglarska tradycyjnie zlokalizowana będzie na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych, czekamy na Was od środy 3 sierpnia.

Póki co, aby umilić oczekiwanie zapraszamy Was do zabawy. Czeka atrakcyjna nagroda w postaci DVD z zapisem Koncertu Jubileuszowego 40 Lat Amerykańskiego Woodstock. To właśnie podczas tego koncertu w 2009 roku pierwszy raz zapłonęliśmy pod hasłem „Woodstock Ognia” i wielu z Was może zobaczyć się na tym krążku.

Zadanie jest następujące:
W 2008 roku w Kostrzynie kuglarze sprowokowali spontaniczny ogniowy happening który stał się fundamentem późniejszego, już planowanego i przygotowywanego projektu „Woodstock Ognia”. Jakie wydarzenie mam na myśli?

Odpowiedzi piszcie na adres e-mail:
woodstock.ognia@gmail.com

PIERWSZA OSOBA KTÓRA UDZIELI PRAWIDŁOWEJ ODPOWIEDZI OTRZYMUJE KONCERTOWE DVD

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.