23 mar, 2009 przez

Jak zniszczyć ideały ?


obrazek fireMłodzież przyszłością narodu ! Hasło stare jak świat. Jednak jak się okazuje ideały można zniszczyć jednym gestem. Oto recepta jak skutecznie podciąć skrzydła i zniechęcić do czegokolwiek.
Młodzi ludzie skoncentrowani głównie wokół grupy teatralnej SHADE przez ostatnie tygodnie przygotowywali kilkugodzinny program artystyczny związany z świętem, które jest dość hucznie obchodzone na całym świecie – dniem Świętego Patryka.
Jest to wprawdzie narodowe święto Irlandii i tam też najhuczniej obchodzone, jednak i w innych krajach dzień ten traktowany jest szczególnie. Uprzedzając kolejne fakty warto zaznaczyć, że dzień ten jest też świętem w Kościele Katolickim. Sama postać świętego Patryka jest bowiem jedną z najbardziej zasłużonych i zaangażowanych w krzewienie chrześcijaństwa. Przygotowywali się z pełnym zaangażowaniem i kiedy ich rówieśnicy cieszyli się feriami zimowymi oni po klika godzin dziennie ćwiczyli, ćwiczyli i ćwiczyli.
Pierwsze zgrzyty pojawiły się wraz z publikacją newsa zapowiadającego imprezę…

Czytaj całość
dyskutuj na forum

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.