Jak robić wielkie bańki mydlane?

Opublikowano:

Wszystko o Bańkach Mydlanych według kuglarstwa

Wielkie bańki mydlane to świetna zabawa dla całej rodziny. W tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć aby do niej dołączyć.

wielkie bańki mydlane by Kuglarstwo

 

Czego potrzebuję do robienia wielkich baniek mydlanych?

Przede wszystkim potrzebujesz odpowiedniego płynu do baniek mydlanych.
Płyn ma ogromne znaczenie. Jeśli jest kiepski, to bańki będą pękały, płyn się szybko zużyje, a zabawa będzie trudna. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości profesjonalny płyn do baniek mydlanych. Taki, którym ustanawiane są rekordy Guinessa. Można nim puszczać bańki tak ogromne, że zamknęłyby całą setkę osób. A dokładnie to 125, bo tyle osób faktycznie zamknięto w jednej bańce!

Oto link do jednolitrowego opakowania naszego płynu. Inne pojemności oraz specjalne rodzaje płynów i koncentratów do baniek małych i dużych znajdziesz tutaj. Najczęściej goście Kuglarstwa sięgają po poręczny baniak 5l.

Dostępny jest też koncentrat, który wystarczy rozcieńczyć wodą w odpowiednich proporcjach aby uzyskać identyczny płyn.

Oprócz płynu potrzebujesz sznurek lub obręcz do puszczania baniek. Macza się je w płynie i wystawia na wiatr. Mają różne kształty, które wpływają na wielkość i ilość baniek.

Czego potrzeba do wielkich baniek mydlanych

 

Jak robi się wielkie bańki mydlane?

1. Wlej płyn do szerokiego pojemnika, np. miski lub wiadra.

2. Zamocz sznurek lub obręcz

3. Wystaw bańki wysoko na lekki wiatr, lub powoli cofaj się. Jeśli używasz sznurka otwieraj go i zamykaj aby puszczać duże zamknięte bańki.Czego potrzeba do wielkich baniek mydlanych
Jaką obręcz do puszczania baniek wybrać?

Obręcze to średniej wielkości akcesoria do puszczania baniek. Nie wymagają żadnej wprawy, więc są idealnym rekwizytem dla dzieci. Jeśli zajmujesz się puszczaniem baniek profesjonalnie, obręcze będą Twoim najlepszym przyjacielem do animowania brzdąców.

Obręcze motylki robią wiele baniek różnej wielkości. Podstawowa obręcz pozwala na puszczanie pojedynczych, dużych baniek. Mini motylek to opcja dla najmłodszych amatorów dużych baniek.

obręcze do dużych baniek mydlanych

Jaki sznurek do baniek wybrać?

Sznurek do wielkich baniek mydlanych to będzie Twój podstawowy instrument w mydlanej zabawie. To właśnie sznurkami robi się te ogromne, fascynujące nie, które zdają się nigdy nie kończyć. Sznurki Uśmiech i Okulary tworzą liczne,  zróżnicowane bańki, które łączą się i rozdzielają. Natomiast jeśli zależy ci na tworzeniu całej masy dużych baniek, to PRO Chmura Baniek będzie najlepszym wyborem.

sznurki do wielkich baniek mydlanych

 

Czym się wyróżniają akcesoria PRO?

Akcesoria do baniek mydlanych serii PRO zostały stworzone przez profesjonalnych bańkarzy. Służą przyjemniejszej pracy i przepięknym efektom. Przede wszystkim chodzi o to, żeby bańki żyły jak najdłużej i leciały jak najdalej. Sznurki i obręcze PRO pozwalają na puszczanie baniek mydlanych wysoko ponad głowami. Przyciągają uwagę z daleka i unoszą się poza zasięgiem rąk małych łowców baniek, przez co pękają znacznie później. Oprócz tego nie trzeba się z nimi schylać więc pozwalają na lekką i przyjemną rozrywkę bańkową nawet przez cały dzień.

Akcesoria PRO do wielkich baniek mydlanych

 

Ile płynu do baniek mydlanych potrzebuję?

To bardzo dobre pytanie. Odpowiedź to „zależy”, bo bardzo trudno jest to ocenić. Zależy ile osób będzie brała udział w zabawie, jak długo i jak wprawni są nasi bańkarze oraz jaką zabawę z bańkami lubią najbardziej. Najłatwiej będzie założyć, że dobrą ilością jest opakowanie 5l płynu. Tę opcję najczęściej wybierają nasi klienci.

Jeśli zamierzasz przekazać całą zabawę z  puszczania baniek mydlanych swojemu dziecku, podążaj za zasadą „jedna godzina zabawy równa jest pięciu minutom super zabawy!”.

Ile kupić płynu do baniek dla dziecka

Oszczędny bańkarz zamieni jeden baniak płynu nawet na 8 godzin pokazu.

na jak długo wystarczy płyn do baniek mydlanych

Za to wesoła rodzinna zgraja powinna się przygotować na znacznie szybszy przerób płynu i większą rozrywkę! W 15 minut 4 osoby mogą opróżnić cały baniak.

Ile kupić płynu do baniek mydlanych dla rodziny?

Jak zostać Super Bańkarzem?

Z czasem możesz zauważyć, że Twoje umiejętności puszczania baniek są coraz większe. Oto sześć podstawowych wskazówek jak robić największe i najpiękniejsze bańki mydlane, czyli: jak zostać Super Bańkierem.

  1. Najlepsze warunki są bez wiatru, lub przy lekkim wiaterku.
  2. Ważna jest wilgotność. Im większa, tym lepsza. Wysoka jest na przykład zaraz po deszczu.
  3. Używaj akcesoriów PRO. Pozwolą na wielkie i piękne bańki mydlane.
  4. Nie spieniaj płynu. Piana utrudnia robienie baniek.
  5. Oszczędzaj płyn do baniek.
  6. Używaj możliwie najlepszego płynu.

Jak zostać super bańkarzem

To tyle od nas. Nie zapomnij wypróbować innych gier i zabaw z bańkami mydlanymi. Pozwalają na odbijanie baniek jak piłki, oraz na inne czary i sztuczki.

miłej zabawy. Rodzina bańkierów macha

 

Podobne wpisy