IV ŚRODKOWO – EUROPEJSKIE SPOTKANIA CYRKOWO – TEATRALNE

Opublikowano:

sestc 200810.07.2008 – 13.07.2008
SREBRNA GÓRA
Co roku, na kilka dni stwarzamy przestrzeń w której spotykają się artyści, pasjonaci i amatorzy sztuki cyrkowej, teatru ruchu, tańca z całej Europy i Świata. Prowadzone są wspólne treningi, warsztaty, odbywają się przedstawienia, koncerty, wystawy i imprezy towarzyszące.
– Parada uliczna – przemarsz przez uliczki Srebrnej Góry – pokazy cyrkowe i przedstawienia uliczne w centrum
– Otwarta Scena – zapraszamy osoby z gotowymi etiudami czy nowymi numerami , które chcieliby zaprezentować przed publicznością. Może wystąpić każdy, kto ma własną prezentację ( do 10 min )
– Scena Renrgade – ekstremalna i żartobliwa wersja otwartej sceny. Może wystąpić każdy bez względu na to czy ma gotowy numer czy tylko chce pokazać głupią sztuczkę
– Warsztaty cyrkowe i teatralne, taneczne, ruchowe
– Program dla dzieci – warsztaty, przedstawienia oraz prezentacje umiejętności dzieci , które wezmą udział w warsztatach
– Cyrkowe pokazy indywidualne i grupowe ( 30- 90 min )
– Spektakle ogniowe
– Spektakle teatralne
– Igrzyska żonglerskie – konkursowe gry i zabawy sprawnościowe z nagrodami pod okiem komicznego jury
– koncerty, DJ – je
– wystawy, VJ – je

oficjalna strona
dyskusja, program

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.