Iluzjonista, Marcin Połoniewicz (Pan Ząbek)

Opublikowano:

Marcin Połoniewicz, szerzej znany jako Pan Ząbek, to iluzjonista i showman światowego formatu. Od wielu lat występuje na różnych scenach i licznych festiwalach. Wielokrotny bywalec programu Mam Talent, współartysta spektaklu Iluzjoniści i autor kanałów na YouTube: „Coś na ząb” oraz „Pojawiam się i znikam”. Wyrobił sobie własny, unikalny styl, który jest rozpoznawalny zarówno wśród dorosłych widzów jak i tych najmłodszych.

Strona Pana Ząbka:
http://panzabek.pl
Fanpage Pana Ząbka:
https://www.facebook.com/panzabekk
Instagram Pana Ząbka:
https://www.instagram.com/pan_zabek
Kanał na YouTube Pana Ząbka:
https://www.youtube.com/channel/UC5wr6Vq_8xbR-BM_dI1lQFg
Kanał na YouTube Coś na ząb:
https://www.youtube.com/channel/UCKKbdKhedvBq85fOQ5qFJ3w

Link do filmu promocyjnego z armatą:

✓ SUBSKRYBUJ kanał Zanimowani: https://bit.ly/2GOoF8C
✓ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Zanimowani
✓ FACEBOOK grupa: https://www.facebook.com/groups/Zanim…
✓ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/zanimowani/

Zanimowani to zupełnie nowy projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Do studia zapraszani są najlepsi i najbardziej znani eksperci różnych dziedzin animacji i rozrywki dla dzieci. Gospodarzem programu jest znany iluzjonista i animator Bartosz Gembski. Podczas rozmowy wielu animatorów, magików, klaunów, kuglarzy, facepainterów, twisterów, aktorów, piosenkarzy i innych artystów opowie o swojej profesji, życiu prywatnym i swoich poglądach i przemyśleniach na temat branży animacyjnej.

MAIL DO MNIE: bartosz.gembski@gmail.com

Montaż i realizacja: Anna Kukiełka & Kamil Kozielewicz
annakukielka92@wp.pl

Więcej o Bartek Gembski

Magik, tancerz, animator, konferansjer i komik w jednej osobie. W skrócie - Pan Buźka. Poprzez autorskie szkolenia "Iluzja w Animacji" dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat magicznych występów dla dzieci.

Podobne wpisy

Bartek Gembski
Bartek Gembskihttps://bit.ly/2GOoF8C
Magik, tancerz, animator, konferansjer i komik w jednej osobie. W skrócie - Pan Buźka. Poprzez autorskie szkolenia "Iluzja w Animacji" dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat magicznych występów dla dzieci.