17 kw., 2015 przez

III Zjazd Hula Hoop w ramach ŻeLKi


Drodzy miłośnicy hula, jak tam Wasze plany na maj? Warto odwiedzić Lublin 14-17 maja, ponieważ już po raz kolejny organizowany jest Zjazd Hula Hoop w ramach Żonglerskiej Lubelskiej Konwencji(ŻeLKa)! Do dyspozycji uczestników będzie duża, piękna i nowoczesna Hala Sportowa KULu, a wstęp nic nie kosztuje.

W zeszłym roku zawitała do nas Emma Who. Na tegoroczną edycję, prosto z Finlandii przyjedzie Henna Matanuska(MataHoops) i poprowadzi aż dwa warsztaty: kreatywno-taneczne oraz mix tricków (wedgie, tricki w parterze, czy tarzanie się po ziemi oraz autorskie pomysły Henny). To jednak nie koniec dobrych wieści w temacie warsztatowej… Emilia Pieśkiewicz z Hoop Dance Warsaw poprowadzi „smakołyki dlMatahoopsa zaawansowanych”, czyli jej ulubione(w dużej mierze autorskie) ruchy z hula!

Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kołem, na sobotę przewidziane są warsztaty z Kasią Kulbowską(hulanie.com), która prowadzi w Lublinie regularne kursy hoop dancingu. Jeżeli zakochacie się w tym okrągłym sprzęcie, to nie będzie problemu, aby zakupić na miejscu świeżutkie hula.

Zapraszamy również wszystkich na piątkowy open stage oraz sobotnią galę, na których nie zabraknie hula hoopów! Natomiast, jeśli pogoda dopisze, to w piątkowy wieczór odbędzie się Fireshow!