30 sty, 2012 przez

III Międzynarodowe Spotkanie Kosmicznych POI-owników Ognia


III Międzynarodowe Spotkanie Kosmicznych POI-owników OgniaTeatr Tańca z Ogniem „Mantra”, stowarzyszenie „Małe Księstwo Makowskie”, Urząd Miasta w Makowie Mazowieckim, Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim oraz Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim serdecznie zapraszają na III Międzynarodowe Spotkanie Kosmicznych POI- owników Ognia, które odbędzie się w dniach 3 – 5 lutego 2012 roku w Makowie Mazowieckim. Patronat nad imprezą objęli Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim, portal kuglarstwo.pl, Kurier Makowski oraz Tygodnik Makowski. Teren Spotkania obejmuje obszar Sali Gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim, Sali z lustrami w Miejskim Domu Kultury oraz miejsca wyznaczonego przez organizatorów, na których odbędzie się konkurs „Poi Battle”.
Spotkanie ma charakter otwarty i jest całkowicie darmowe. W ramach spotkania 4 lutego odbędzie się konkurs Poi Battle z nagrodami oraz otwarte warsztaty z technik poi dla początkujących i zaawansowanych prowadzone przez najlepszych Poistów w Polsce. Dzień wcześniej odbędzie się także konkurs solowy w Przasnyszu.
Organizatorzy zapewniają nocleg, częściowe wyżywienie oraz paliwo do konkursu.
Więcej: Teatr Tańca z Ogniem Mantra | dyskusja 3 Spotkanie Kosmicznych Poi-owników Ognia

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.