Hulanie w Warszawie 2019/2020

Opublikowano:

Zakończył się już sezon plenerowych hula-spotkań. Mamy nadzieje, że udało Ci się dotrzeć na przynajmniej jedno z nich, bo było z czego wybierać: Lublin, Gdańsk, Warszawa, Wrocław… W stolicy nadal działa Inside Jam – świeża inicjatywa Anki Dzilińskiej, w przestrzennym miejscu z lustramim. Warto tam zajrzeć! Pamiętaj jednak, aby wcześniej dokonać zapisu – ilość miejsc jest ograniczona – tylko w plenerze możemy sobie pozwolić na dzikie tłumy 😉
Hula- wydarzeń w Polsce coraz więcej! Dlatego, jeśli macie ochotę dołączyć do regularnych grup hulania, albo jednorazowych warsztatów – koniecznie śledźcie na FB praz subskrybujcie kalendarz Googla Hooping.pl!

Poniżej przedstawiamy harmonogram regularnych zajęć w Warszawie, obowiązujący od października 2019.

W tym semestrze czekają na Was aż dwie lokalizacje!
Madame Q oraz Gimnastyka Powietrzna School – także hulać będziemy po obu stronach Wisły! W zależności od miejsca, które wybierzesz obowiązuje inny cennik oraz system zapisów. Inny jest także czas trwania zajęć: 90, albo 60 minut.
Aby pomóc w wyborze poziomu zachęcamy do zajrzenia do naszej SYSTEMATYKI POZIOMÓW .

Madame Q ul. Burdzińskgo 5/24

Tutaj odbywać się będą zajęcia dla poziomów B oraz C, czyli tych, którym hula nie jest obce.
Można się zapisać na 1, 4 lub 8 zajęć z góry. Aby dokonać zapisu, należy wysłać do nas maila  z następującymi informacjami: imię, nazwisko, numer telefonu, rodzaj grupy. W mailu zwrotnym prześlemy dalsze szczegóły.

poziom B1 

PONIEDZIAŁKI (start 7 października)
godz. 18:30 – 20:00

poziom C1

PONIEDZIAŁKI (start 14 października)
godz. 20:00 – 21:30

zapisy


Gimnastyka Powietrzna School
ul. Zawiszy 14 

Ta szkoła działa na przyjaznym systemie internetowych zapisów(nie należy się go bać).
Najpierw trzeba wykupić pojedyncze wejście, albo karnet(CENNIK), a następnie wejść w GRAFIK i dokonać zapisu na konkretne zajęcia, które Cie interesują. Można się zapisać najdalej na 2 tygodnie w przód.

poziom A1

ŚRODY (start 2 października)
19:00 – 20:00

zapisy

HFW, to 120min. intensywnego treningu, raz w miesiącu. Zapraszamy osoby, którym podstawy hulania nie są obce. W tych zajęciach nie chodzi o uczenie się trików (chociaż oczywiście kilku nowych ruchów nie zabraknie), ale o przejścia i wariacje na temat znanych już figur…jednym słowem – flow!

Flow – czyli okazja nie tylko do tańca i improwizacji ale także do lepszego poznania swojego ciała i siebie. Czasem też okazja do wyjścia ze strefy komfortu – czyli rozwoju.

Dorota

Intensywne, ciekawe zajęcia! Poznałam na nich różne techniki, które pozwalają rozwinąć moje flow i stworzyć choreografie.


Anka

Będziemy pracować nad “flow”, czyli nad tworzeniem własnego, niepowtarzalnego stylu. Podczas zajęć skupimy się na lepszym poznaniu swojego ciała, jego zakresów ruchowych. Chodzi o to, aby w tańcu było nam ze sobą i kółkiem…wygodnie. Dzięki temu nabierzesz pewności, miękkości oraz swobody ruchu, a taniec z hula stanie się jeszcze przyjemniejszy.
Przejdziemy przez różne style taneczne, tworząc krótsze i dłuższe choreografie. Nastaw się na dużo aktywności, zarówno praktycznej, jak i teoretycznej.

CENNIK

1 wejście 50zł
4 wejścia 180zł


TERMINY

17 października
14 listopada
12 grudnia

zapisy

Kliknij tu i dowiedz się więcej o SYSTEMATYCE POZIOMÓW

Podobne wpisy