Hula-hoop na ŻeLKa po raz kolejny

Opublikowano:

Jak wszyscy, którzy wkręcili się w hula-hoop, doskonale wiedzą, niewiele odbywa się w Polsce warsztatów, zajęć, spotkań z instruktorami. Szukamy ich często jak ze świeczką, dlatego każdy, kto poważnie myśli o hoop dance, powinien zarezerwować sobie czas od 14 do 17 maja na pobyt w Lublinie. W tym czasie, w ramach Żonglerskiej Lubelskiej Konwencji – czyli ŻeLKi – organizowany jest 3. Zjazd Hula Hoop! A w ramach Zjazdu – szereg warsztatów na różnych poziomach zaawansowania, pod okiem świetnych trenerek. Za ile? – zapytacie. Za darmo :) Gdzie? W sali sportowej KUL.

Co się będzie działo:

Będzie gość specjalny – Henna Matanuska (znana jako MataHoops). Henna pochodzi z Finlandii, prezentuje autorski styl hoop dance, wykorzystujący elementy tańca współczesnego. Kręci kołem od 2006 roku. Studiowała teatr i taniec w Tampere, występuje także jako artystka fireshow. Uwielbia zmieniać swój wygląd, na scenie jest prawdziwym kameleonem. W Lublinie Henna poprowadzi zajęcia kreatywno-taneczne właśnie oraz wtajemniczy uczestników w swoje ulubione tricki (na pewno nie zabraknie wedgie-wariacji). Zobaczcie próbkę jej umiejętności.

Czy można chcieć więcej? Owszem, można :) Warsztaty dla zaawansowanych hooperów przygotowuje Emilia Pieśkiewicz, dobry duch polskiego hulania :) Tancerka, instruktorka (prowadzi regularne zajęcia hoop dance w Warszawie i facebookowy profil Hoop Dance Warsaw). Na pewno nie zabraknie tańca i całkiem nowych ruchów z hula.

Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z kółkiem, koniecznie zapiszcie się na warsztaty dla początkujących, które poprowadzi Kasia Kulbowska (hulanie.com), doświadczona instruktorka i promotorka hula-hoop. Zaopatrzy Was w nowe kółko, jeśli jeszcze nie macie :)

 

A oprócz tego…

– możliwość zakupu hula-hoop!

– open stage w piątek,

– gala w sobotę – oczywiście z udziałem inspirujących hula-hooperów.

 

Zatem. Pakujcie się i w drogę :)

 

Zdjęcie główne przedstawiające Mata Hoops, autorstwa Mikko Henrika Huotari wypożyczyłam z Facebooka.

 

Jeszcze więcej o hula-hoop na Hulajdusza!!

Podobne wpisy