20 lut, 2015 przez

Gdyński Weekend Kuglarski! I inne hulahoopowe propozycje na zimę


Po raz kolejny reklamuję i zachwalam Gdyński Weekend Kuglarski! Już jutro!! Chociaż tym razem fani obręczy nie zostaną tak rozpieszczeni jak w minionym roku, kiedy to dla hula-hoop przeznaczono cały blok zajęć (o poprzedniej edycji możecie poczytać tutaj), to warsztatów hula nie zabraknie! Mieszkańcy Trójmiasta biorą więc kółka w dłoń, wsiadają w kolejkę SKM (albo w inny dogodny środek transportu) i wyruszają do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni w najbliższą sobotę, 21 lutego, na godzinę 17:00. Powtórka w niedzielę od godz. 10:00. Warsztaty poprowadzi tym razem Kinga Łukaszówna z formacji Spin Me. Czego możecie się spodziewać na zajęciach? Kinga – Kinia – zdradza, że podczas pierwszej, sobotniej części warsztatów chciałaby więcej uwagi poświęcić początkującym, ale swój program dostosuje do oczekiwań uczestników. Dzień drugi – to podstawy tworzenia choreografii do występu, praca w parach lub grupie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na Facebookowym profilu. Jestem też ogromnie ciekawa Gali Gdyńskiego Weekendu Kuglarskiego, który odbędzie się w Kolibki Adventure Park, pod namiotem prawdziwego cyrku. W programie takie atrakcje jak występ Kingi z ledowym hula, występ Marty Szotyńskiej i Marty Mądry – po raz pierwszy w duecie, a na deser – Daniel Chlibiuk z Fundacji Sztukmistrze i koło Cyra.

Jednym słowem: przybywajcie!!

A teraz ważne informacje dla tych, którzy do Gdyni nie mogą się wybrać (i bardzo żałują). Gdzie trenować hula-hoop w Warszawie? Można na przykład na zajęciach Emilki Pieśkiewicz, które startują 24 lutego we Free Art Fusion. Więcej szczegółów – tutaj.

emilia hula

Zdjęcie ukradziono z Facebooka.

Czego możecie się spodziewać? Na pewno tańca, pasji i zabawy :)

Stałe zajęcia hula-hoop odbywają się także w Lublinie. Prowadzi je Kasia Kulbowska, która tuż po przerwie urlopowej zaprasza Was do hulania od 6 kwietnia. Szczegółów szukajcie na Hulanie.com.

hulanie ulotka

Wiecie o innych zajęciach hulahoopowych w Polsce? Podzielcie się informacją!

Jeszcze więcej o hula-hoop na Hulajdusza!!