Frymark Świąteczny -5 lecie kuglarstwa

Opublikowano:

frymark kuglarstwoW grudniowy weekend 15-16 grudnia 2012 roku, jak co roku w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, odbędzie się wielka giełda teatraliów oraz targi rękodzieła, książek i zabawek. Piszę o tym gdyż 5 lat temu na tym samym frymarku rozpoczęła się nasz przygoda z Kuglarstwem. Teraz po 5 latach znów tam zawitamy i będziemy żonglować, bawić się oraz pokazywać nasze rekwizyty kuglarskie. Na Frymarku będzie można zrobić własne ozdoby choinkowe, kupić wyjątkowe prezenty dla najbliższych, posłuchać bajek, spróbować świątecznych przysmaków, poznać tradycyjne instrumenty i tańce ludowe. Podczas tegorocznego Frymarku nieopodal Instytutu Teatralnego stanie namiot cyrkowy, w którym znajdą się stoiska z żywnością i rękodziełem. W namiocie odbędą się koncerty, warsztaty taneczne i pokazy cyrkowe.

ŚWIATECZY FRYMARK TEATRALNY to:

GIEŁDA TEATRALIÓW: kostiumy, rekwizyty, plakaty, afisze, programy z warszawskich teatrów

TARGI: rekwizyty kuglarskie, cyrkowe, niepowtarzalne ubrania i dodatki, ręcznie robiona biżuteria i ozdoby, designerskie zabawki, sztuka użytkowa | książki, albumy, płyty oraz e-booki i wydawnictwa dla najmłodszych | sprzedaż choinek

EKOLOGICZNE PRZYSMAKI: sery, wędliny, miody, pieczywo oraz ciasta, pierogi i inne świąteczne przekąski

ATRAKCJE DLA DZIECI I RODZICÓW: warsztaty robienia misiów, szmacianych marionetek, latających smoków, ludowych ozdób choinkowych i kartek inspirowanych tradycjami świątecznymi z różnych stron świata | koncert małych kolędników z Przedszkola „Agatka” | pokaz dmuchania i dekorowania bombek | pieczenie i lukrowanie pierniczków | projekcje kultowych kreskówek | znani aktorzy czytają bajki
WARSZTATY TAŃCÓW LUDOWYCH, MUZYKOWANIE I POTAŃCÓWKA

ZAPRASZAMY!
ŚWIATECZNY FRYMARK TEATRALNY
15-16 grudnia 2012, g.10-18.00,
17 grudnia 2012, g.19.00

:instytut +eatralny im. Z. Raszewskiego, ul. Jazdów 1, Warszawa
na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.