Fireproof wrażenia oraz wyniki konkursu

Opublikowano:

0541 fot. Tomasz KulaImpreza bardzo fajna, jak zwykle mile zeskakuje dużą jasną salą i słonecznym parkiem tuż obok, odpowiednią ilością pryszniców i umywalek oraz szwedzkim stołem ze śniadaniem i obiadem.
Kameralny klimat całej imprezy przepleciony jest rozmowami, treningami, oraz grami towarzyskimi, co pozostawia miłe wspomnienie i zachętę do powrotu na kolejne edycje. Wieczorne pokazy połączone z koncertem dobrze wypełniają wieczór i pozwalają zobaczyć, co nowego stworzyły grupy ogniowe oraz soliści w tym sezonie. Cały konkurs przebiega w przyjaznej atmosferze i gorącym dopingu zebranej widowni, w dużej mierze złożonej z mieszkańców miasta. Kończąca dzień impreza pozwala się wszystkim zrelaksować i przedyskutować obejrzane pokazy. Skutecznie zabiera też ostatnie godziny które można poświęcić na sen. Bo już z rana na sali zaczyna się ruch.

 

0890 fot. Tomasz KulaTyle słowem wstępu a teraz wyniki konkursów.

Konkurs solistów:
1. miejsce – Jakub „Yameso” Świderski
2. miejsce – Małgorzata „Rose” Różycka
3. miejsce – Jerzy „Solo” Kozłowski
Konkurs grup:
1. miejsce – AzisLight
2. miejsce – GlinGal
3. miejsce – Nam-Tara
MONOshow:
1. miejsce – Filip Dobrowolski
2. miejsce – Jarosław Wojtanowski
3. miejsce – Kinga Sulecka
Fotografie: Tomasz Kula, A.Wastowski

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.