Fire Punch na dziesiątych Ulicznikach

Opublikowano:

Chupacabra

Trochę zajęło zanim dobrałem się do zdjęć z Uliczników. Jak i inni kuglarze, zaliczam festiwale jeden po drugim, kombinując jakby tu przegapić jak najmniej. Bo wszystkiego zobaczyć się nie da. Możliwe jest natomiast przeżyć piękne momenty na dowolnym z nich.

Na Ulicznikach niewiele się zmieniło. Nadal w tej samej, zardzewiałej fabryce drutu i w doborowym, kameralnym towarzystwie. Każdy wieczór, pełen różnorodnych występów, zamykała długa noc o smaku miejscowego mikro browaru. Teraz co prawda wyrosła przed parkiem autostrada – cud infrastruktury Śląska zwany Deteeśką, ale ona nikomu nie wadzi. Atmosfera sprzyjała od początku do końca. Podjąłem się uchwycenia tegoż klimatu podczas wydarzenia nazwanego Fire Punch – pokojowej odmiany niegdysiejszego konkursu Fire and Drums. Wystąpił duet Chyżo, (którego zdjęcia dodam wkrótce), Lividus Ignis, Czupakabra, Azis Light, Piotr Myszczyszyn, Maciek Czarski oraz Marcin EX Styczyński. Do galerii oprócz występów Sztukmistrzów dołączy też pokaz gościa z importu – Jona Udry. Na razie zapraszam do zobaczenia pierwszej porcji zdjęć.

Podobne wpisy

2 Comments

  1. Bardzo udane zdjęcia 🙂 Lividus Ignis, który również załapał się na dołączenie do galerii serdecznie pozdrawia autora zdjęć 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.