Face Painterka, Ania Mentel

Opublikowano:

Dołącz do pierwszej w Polsce konferencji biznesowej dla animatorów na: https://biznesoweprzesilenie.pl

___________________________________________________________________________
Ania Mentel była niegdyś animatorką, choć obecnie zajmuje się już głównie face paintingiem. Na początku nie lubiła malować i uważała, że nigdy się w tym nie odnajdzie. Obecnie jest autorką projektu Anka Maluje oraz Rozmowy przy pędzlu, gdzie wraz z innymi ekspertami tej dziedziny rozmawia o sztuce malowania. W zeszłym roku wzięła nawet udział w Face Painting Trophy, co było dla niej ogromnym przeżyciem. Drugą jej największą pasją jest Polce Dance. Już od pierwszych chwil zakochała się w tej formie tańca, w której po niedługim czasie została instruktorką. Zajmowała się również organizacją targów ślubnych, a na co dzień pracuje jako księgowa.

Fanpage AnkaMaluje:
https://www.facebook.com/Anka.Maluje.Facepainting

✓ SUBSKRYBUJ kanał Zanimowani: https://bit.ly/2GOoF8C
✓ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Zanimowani
✓ FACEBOOK grupa: https://www.facebook.com/groups/Zanim…
✓ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/zanimowani/

Zanimowani to zupełnie nowy projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Do studia zapraszani są najlepsi i najbardziej znani eksperci różnych dziedzin animacji i rozrywki dla dzieci. Gospodarzem programu jest znany iluzjonista i animator Bartosz Gembski. Podczas rozmowy wielu animatorów, magików, klaunów, kuglarzy, facepainterów, twisterów, aktorów, piosenkarzy i innych artystów opowie o swojej profesji, życiu prywatnym i swoich poglądach i przemyśleniach na temat branży animacyjnej.

MAIL DO MNIE: bartosz.gembski@gmail.com

Montaż i realizacja: Anna Kukiełka & Kamil Kozielewicz
annakukielka92@wp.pl

Więcej o Bartek Gembski

Magik, tancerz, animator, konferansjer i komik w jednej osobie. W skrócie - Pan Buźka. Poprzez autorskie szkolenia "Iluzja w Animacji" dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat magicznych występów dla dzieci.

Podobne wpisy

Bartek Gembski
Bartek Gembskihttps://bit.ly/2GOoF8C
Magik, tancerz, animator, konferansjer i komik w jednej osobie. W skrócie - Pan Buźka. Poprzez autorskie szkolenia "Iluzja w Animacji" dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat magicznych występów dla dzieci.