4 cze, 2009 przez

Egzaminy wstępne do Szkoły Cyrkowej


cyrkW najbliższą sobotę 6 czerwca od 10 rano odbędzie się nabór oraz egazminy wstępne do Państwowej Szkoły Cyrkowej w Warszawie.

Szkoła sztuki cyrkowej realizuje 4-letni cykl kształcenia, dając wykształcenie w zawodzie aktor cyrkowy. Kwalifikacja kandydatów do szkoły odbywa się na podstawie badania przydatności. Warunkiem ubiegania się o przyjęcie do szkoły jest ukończenie 15 lat i nie przekroczenie 21 roku życia.
Egzamin ogólny sprawnościowy na poziomie podstawowym nie powinen stanowić problemu dla większości osób. Nie trzeba umieć żonglować czy robić szpagatów. Po to jest ta szkoła, by nas nauczyć tego w przyszłości.

Pierwsze dwa lata nauki obejmują przedmioty ogólnocyrkowe, natomiast trzeci i czwarty rok dotyczy specjalizacji, realizowanych pod kątem umiejętności i możliwości uczniów.
W szkole prowadzone jest kształcenie w następujących specjalnościach zawodowych: akrobata, gimnastyk, ekwilibrysta, żongler, mim, clown

Dane kontaktowe.
ul. Narbutta 65/71, 02-524 Warszawa
tel./fax (022) 646-25-89
e-mail: szkola.cyrkowa@neostrada.pl

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 3:03 pm ]
Na egzamin zgłosiło się 6 osób. Wszyscy się dostali.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.