20 lis, 2011 przez

Dwa diablo kontra pół monocyklista


diabolo mam talentMiło oglądać występy kuglarskie w Mam Talent. W tej edycji jest ich zdecydowanie więcej niż w poprzednich. Do półfinału zaklasyfikowało się dziewięć osób związanych z kuglarstwem i sztukami cyrkowymi. W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć występ z dwoma diabolo w wykonaniu jednego z naszych forumowiczów.
Krzysztof Riewold na scenę zabrał dwa zmodyfikowane circusy i bez dodatkowej oprawy, efektów specjalnych czy wybuchów zrobił pokaz. Jak dla mnie zabrakło u niego kilku gestów a za dużo było patrzenia w podłogę czy sufit. Nie mniej Krzysiek otrzymał pozytywne komentarze od jury jak również doceniła go publiczność.
Pod koniec odcinka jury musiało zadecydować kogo przepuścić do finału czy Krzyśka z diabolo, czy Marina Muszyńskiego iluzjonistę.
Ostatecznie wygrał przewagą 2 do 1 iluzjonista z numerem krojenia monocyklisty na pół. Swoją drogą polecam obejrzeć ten numer

Marcin Muszyński iluzja z monocyklem
Krzysztof Riewold z diabolo

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.