Dużo nowości w kartach do cardistry

Opublikowano:

Memento Mori Blue

Refleksja nad śmiertelnością jest wszechobecną częścią ludzkiej kultury od wieków. Od filozofii, po sztukę. Fascynacja i strach kształtowały naszą wyobraźnię. Wielu ludzi na świecie trzyma różne artefakty i pamiątki, które stale przypominają, że jedyną pewną rzeczą w życiu jest śmierć… (zobacz więcej) 

 

 

Cardistry Color
Wspaniała talia z nowoczesnym geometrycznym stylem zdobienia. Pokochasz się w niej od pierwszego wachlarza. Karty posiadają idealną sprężystość. Amerykańska firma USPCC wybrała nalepsze materiały i tusze aby zrobić Tobie przyjemność z obcowanie z tym produktem…(zobacz więcej)

 

 

Cardistry Fanning
Karty Cardistry Fanning zaprojektowane zostały z myślą o jak najbardziej oszałamiającym efekcie podczas rozkładania wachlarzy. Trzeba przyznać, że projektanci pokazali swoje umiejętności...(zobacz więcej)

 

 

 

Bicycle Constellation Aries

Talia Konstelacja to połączenie klasyki kart bicycle ze wspaniałymi grafikami konstelacji gwiazd. Karty są wyprodukowane w standardzie (ani twarde, ani zbyt miękkie). Joker to gwiezdna mapa i personifikacja znaków zodiaku…(zobacz więcej)

 

 

Karty ORBIT

Czwarta edycja talii Orbit ustanawia nowe standardy i wędruje tam, gdzie marka Orbit nigdy wcześniej nie była. Wiele rzeczy się rozwinęło oraz jak zawsze wiele czasu i poświęcenia zostało włożone do tego projektu… (zobacz więcej)

 

Podobne wpisy