Deszczowy Chill

Opublikowano:

Chill fest plucie wodaCzwartek wieczór to pyszny grill dla wegetarian i mięsnych ufundowany przez organizatora. Później przyszedł czas na chrzest ognia dla tych co po raz pierwszy próbowali swoich sił w kontroli żywiołu. Wszystko poszło sprawnie a po chwili z  początkującymi do ognio kręcenia dołączyli bardziej zaawansowani. Po północy przyszedł czas na renegade, czyli głupawki i spontaniczne pokazy, które nagradzała bądź nie kapryśna publiczność.

Piątek to dzień deszczowy. Pakuj z kuglarstwemOd rana nieustannie pada przez co jest większa frekfencja na warsztatach w sali treningowej. Plaża i plener opustoszały. Na stoisku kuglarstwa można wziądź udział w konkursie sprawnościowym „pakuj z kuglarstwem”. Zabawa polega na tym aby jak najsprawniej skonstruować paczkę z zamówionym sprzętem. Okazuje się, że to wcale nie taka łatwa sprawa, gdy na przykład wylosuje się kij i baniak 5l z płynem do baniek lub hula hoop. Oprócz sprawności fizycznej testujemy na stoisku wiedzę z zakresu sklepu kuglarstwa. Pisemny quiz okazuje się wcale nie łatwy a na pytania jaką średnice ma Stage 70mm, czy ile głowic jest w wachlarzu trójząb padają różne odpowiedzi ;).

Na wieczór przewidziane są pokazy w ramach sceny otwartej oraz FAKU, czyli odpowiedzi na najbardziej absurdalne pytania jakie przyszły w ciągu roku do naszego portalu.

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła

Podobne wpisy

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła