Daj się wkręcić w hulanie!

Opublikowano:

Wiele się dzieje w świecie hula hoop. Czy jesteście na bieżąco?

Od maja hula strona www.hooping.pl! Co można tam znaleźć? Dział wiedzy, blog, tutoriale, kalendarz eventów, warsztaty, miejsca zajęć… WSZYSTKO. Strona już teraz jest całkiem bogata, także jest co zwiedzać – zapraszamy.
Mnóstwo hula-wydarzeń jest już w drodze i szkoda byłoby je przegapić, dlatego podajemy daty, które warto wpisać w kalendarz:

19 czerwca premiera tutoriali HOOPING.PL na YouTube
24 czerwca Hoop Gala
28 czerwca otwarcie sezonu na Hula Hoop Jam

Co tydzień, od 19 czerwca, aż do września, będzie można oglądać najnowszą produkcję HOOPING.PL, czyli tutoriale! Jeżeli należysz do osób, które hulaniem zajmują się od niedawna – dołącz do nas! Zaczniemy od zupełnych podstaw, aby systematycznie przechodzić do trudniejszych trików. Dlatego [w przyszłości] nie zabraknie tam ciekawych materiałów dla osób bardziej zaawansowanych.

Impreza, jakiej w Warszawie jeszcze nie było, czyli Hoop Gala! Pokazy końcowe dwóch wspaniałych grup Hulania od podstaw w Madame Q prowadzonych przez Emilię Pieśkiewicz!
Prócz tego zobaczycie również pokazy zaawansowanych hulających w tym także gości specjalnych.


WJAZD – 5zł
Przy wejściu postawiona zostanie puszka, do której można wrzucić 5zł [lub więcej]. Pieniądze zostaną przekazane na Fundację Home of Burlesque prowadzoną przez Madame Q, która użycza swej siedziby na okazję tej imprezy.

Już po raz trzeci organizujemy Hula Hoop Jam! W miejscu tym, co zawsze, czyli na Polu Mokotowskim, niedaleko stacji Metro Politechnika. W każdy czwartek lipca spotykamy się w godzinach 18:00-20:00, aby wspólnie pokręcić. Przy okazji tej edycji wprowadzamy kilka nowości:
• sklep HULALA kręci razem z nami, dlatego będzie można zakupić na miejscu nowe kółko lub taśmy(po wcześniejszym złożeniu zamówienia w sklepie)
• masz ochotę na torbę lub koszulkę z hula-grafiką? Rurzowa zrobi ją dla ciebie(produkty tworzone na zamówienia)
• wspólnie, na każdym Jamie uczymy się jednego triku / kombinacji po zeszłorocznym sukcesie ogłaszamy, że i tym razem nagramy wspólny układ!

więcej informacji na stronie wydarzenia

 

Podobne wpisy