11 maj, 2016 przez

Czy mogę udostępnić nasze zdjęcie?


To jest krótka instrukcja dla każdego, kto chce publikować nasze grafiki i zdjęcia.

Czy zgadzam się na publikację zdjęcia?

Jak najbardziej. Właściwie to robimy je po to, żeby pokazać świat kuglarstwa szerszemu gronu. Szczerze zapraszamy do wrzucania ich na Facebooka, bloga lub inną stronę.
Warunki są proste: aby zainteresowani mogli trafić do autora, wystarczy zdjęcie podlinkować. Najlepiej do strony Kuglarstwo, bo tu znajdą ich więcej. Jeśli dodasz do tego imię i nazwisko autora lub autorki, to jeszcze lepiej 🙂 Oczywiście to samo dotyczy zdjęć i grafik, które wrzuciliśmy na Facebooka lub inny serwis.
Nic więcej nam nie potrzeba. Ważne tylko, żeby to był link, który ludzie mogą kliknąć. To robi wielką różnicę.
Jeśli nie jesteś pewien/pewna do kogo należy zdjęcie, to najlepiej zapytać się nas. Z racji tego, że wiemy ile pracy wkładają w prosty obrazek graficy, rozumiemy dlaczego lubią, gdy ich nazwiska pojawiają się przy ich dziełach. Nawet tych pozornie najprostszych.

Czy można zdjęcie trochę przerobić?

Jeśli przed wrzuceniem, zdjęcie wymaga Twoim zdaniem kadrowania, komentarza lub innej poprawki, to prosimy wpierw o kontakt. Z doświadczenia wiemy, że są dla autorów często jak dzieci i kochają je takie, jakimi są.

Co z użytkiem komercyjnym?

Jeśli strona, na którą zamierzasz wrzucić moje zdjęcie, związana jest z działalnością komercyjną (na przykład profil Twojej firmy na facebooku), to prosimy wpierw o kontakt, abyśmy mogli ustalić warunki.

To tyle! Dziękujemy za uwagę i mamy nadzieję, że nasze materiały się podobają 🙂