CZAS NA FROG !

Opublikowano:

Nareszcie! Jest program warsztatów festiwalu FROG w Gdyni!! Od momentu ogłoszenia artystów występujących na Frogu po cichu na to liczyłam – i doczekałam się, i okazało się, że to właśnie duet BLAU poprowadzi warsztaty z hula hoop na tegorocznym festiwalu. BLAU – New Hoop Art to projekt dwóch niemieckich artystek, Birte i Lisy, które tworzą widowiska para-teatralne z wykorzystaniem akrobatyki, żonglerki, z poi i innymi przedmiotami, oraz nieodłącznymi hula hoop. Czerpią zaś z różnorodnych doświadczeń cyrkowo-kuglarskich. Nie mogę się doczekać! Po Frogu 2012 z Vivian Spiral apetyty są ogromne… Warsztaty festiwalowe rozpocznie rozgrzewka w piątek, 16 sierpnia, o godzinie 14:00, wstęp jest wolny, miejsce to InfoBox Gdynia, warsztaty są dla wszystkich, zwłaszcza początkujących i średnio zaawansowanych, a instruktorką będzie Marta Szotyńska! Sama się być może tam pojawię :)
Warsztaty sobotnie i niedzielne to wydatek 30 zł za jedno spotkanie, tudzież 200 zł za pełen pakiet warsztatów wszelkiego rodzaju: afro dance, poi, parkour… Dokładne informacje znajdziecie na stronie FROGA.

Najbardziej nas interesujący program hula hoopowy wygląda tak:

Sobota, 17 sierpnia, Plac Grunwaldzki w Gdyni (Muszla koncertowa):

12:30-14:00 Hula Hoop – wariacje na jedną obręcz / BLAU i poszukiwanie prawdziwie – twoich, moich i waszych – tricków.

Niedziela, 18 sierpnia, Plac Grunwaldzki w Gdyni (Muszla koncertowa):

12:30-14:00 Partner Hula Hoop / Tu będzie się liczyła interakcja z partnerem i techniki dwuosobowe na hula. Co może się stać gdy dwie osoby zaczynają dzielić ze sobą hula hoop? To się okaże!

blau-facebook

Fot. Facebook / copyright by Gabby Feuerfünkchen

A oto próbka umiejętności dziewczyn z BLAU:

Oczywiście, spotykamy się z Gdyni!!

Nie zapomnijcie o występach artystów fireshow – zarówno sobotnich konkursowych, jak i niedzielnych pokazach gwiazd :)

Tutaj cały program.

Ilustrację Froga 2013 zapożyczyłam z Facebooka.

 

 
Source: Hulajdusza!

Jeszcze więcej o hula-hoop na Hulajdusza!!

Podobne wpisy