CyrkON. Podążaj za Białym Królikiem

Opublikowano:

Kolejna odsłona pierwszego w Polsce spektaklu cyrkowego, całkowicie on-line! Podążając za Białym Królikiem, przeniesiesz się w zupełnie inny świat, świat pełen sztuki… nie wstając z kanapy!

Już 16. Stycznia 2021 będziecie mogli dać się uwieść Białemu Królikowi, tak jak i Alicja, która poprowadzi Was w głąb króliczej nory…a po drugiej stronie zobaczycie między innymi akrobatykę, taniec w powietrzu, iluzję, taniec z hula hoopami, czy kontorsję. A to wszystko, w Centrum Praga – miejscu, które otworzyło się na artystów w czasach pandemii!

Zanim jednak to się wydarzy już teraz możesz wesprzeć artystów “wrzucając” do wirtualnego kapelusza dowolną kwotę. Każde 10, 30, czy 50 zł sprawi, że sztuka przetrwa nawet pandemię.

Dołącz do nas…zwłaszcza jeśli “jesteś szalony, brak ci piątej klepki, jesteś wariatem… ale tylko wariaci naprawdę coś są warci!”

Projekt powstaje przy współpracy z radiem ESKA, portalem Kuglarstwo.pl oraz niezwykłym miejscem, położonym po “dzikiej” stronie Wisły – “Praga Centrum”. 

“Po drugiej stronie ekranu” wystąpią Antirabbity, Rurzowa, Maciej Sokołowski, Marta Mądry, Ania Kawiak, Aryman, Maciej Pęda, Paula Klajnowska i Agnieszka Wereszczyńska, Maria Gawlik, Julian Waglewski, Anka Dzilińska, Maciej Czarski, Antek Borodziuk.

Na ekranie zobaczycie CyrkON dzięki wspaniałemu operatorowi – MS Brand Marcin Szmidt. Wszystko zostanie “przyprawione” odrobiną magii, dzięki wizualizacjom, które stworzy Adrien Cognac.

Cóż z tego, że to nie nasze urodziny… skoro widać wyraźnie, że przez trzysta sześćdziesiąt cztery dni w roku można dostawać prezenty bezurodzinowe.

Pierwsza odsłona CyrkONu jest cały czas dostępna na YouTube! Zachęcamy do jej obejrzenia.


Wydarzenie na Facebooku

Patronat:
Radio Eska
Kuglarstwo.pl

Podobne wpisy