CyrkON. Artyści na łączach -zapowiedź

Opublikowano:

Już 22 maja o godzinie 20:00 będziecie mogli przenieść się do zupełnie innego świata, nie opuszczając kanapy! Aż trudno w to uwierzyć, że w magazynowej, industrialnej przestrzeni na warszawskiej Pradze Południe odbędzie się spektakl cyrkowy – bez sceny, czy areny – ale na najwyższym poziomie! Zobaczycie między innymi akrobacje, żonglerkę, taniec w powietrzu, iluzję oraz będziecie mieli możliwość zobaczenia jak powstaje mural cyrkowy, zaprojektowany specjalnie na tę okazję!

Zajawka widowiska CyrkON – artyści na łączach

Wystąpią artyści znani z programu Mam Talent, zdobywający nagrody na branżowych konkursach, z setkami tysięcy wyświetleń na “YouTube”, a przede wszystkim kochający sztukę, którą w tej chwili, nie mogą się dzielić ze sceny. Nawet pandemia nie przeszkodzi im jednak w cieszeniu Waszych oczu, wzbudzaniu w Was emocji, a nawet zmuszaniu do myślenia.

Już teraz możecie ich wesprzeć – kiedy kultura “stoi”, wydarzeń scenicznych nie ma, sztuka potrzebuje rozwoju, a świat – sztuki! Wystarczy, że wejdziecie na zrzutka.pl/z/cyrkon i wpłacicie cegiełkę – w ramach akcji organizowanej przez portal ​Kuglarstwo.pl​ – wsparcia artystów na przymusowym postojowym.

Podczas samego spektaklu również będzie można “wrzucić do kapelusza” – wszystkie datki są dobrowolne, ale każde 10, 30 czy 50 zł sprawi, że sztuka przetrwa nawet pandemię.

W magazynowych przestrzeniach pojawią się: MultiVisual w składzie Kamil Dziliński, Tomasz Piotrowski, Michał Szałucho, Marysia i Julian, Dominika Krzymowska, Emilia Pieśkiewicz, Maria Rozbicka, Maciej Czarski, Mateusz Czwojdziński, Maciej Pęda oraz Krzysztof Ratkowski oraz Krzysztof Czarski. Wystąpią dzięki wsparciu, technicznym i merytorycznym, portalu Kuglarstwo.pl

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła

Podobne wpisy

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła