CyrkON – artyści na łączach. Pełny spektakl.

Opublikowano:

Zajawka w 4K

Artyści we współpracy z portalem Kuglarstwo.pl zapraszają na pierwszy w Polsce “pełnowymiarowy” spektakl cyrkowy całkowicie on-line! Każdy może mieć “niezły cyrk” w swoim domu – w najlepszym tych słów znaczeniu.

Aż trudno w to uwierzyć, że w magazynowej, industrialnej przestrzeni na warszawskiej Pradze Południe odbędzie się spektakl cyrkowy – bez sceny, czy areny – ale na najwyższym poziomie! Zobaczycie między innymi akrobacje, żonglerkę, taniec w powietrzu, iluzję oraz będziecie mieli możliwość zobaczenia jak powstaje mural cyrkowy, zaprojektowany specjalnie na tę okazję!

Wystąpią artyści znani z programu Mam Talent, zdobywający nagrody na branżowych konkursach, z setkami tysięcy wyświetleń na “YouTube”, a przede wszystkim kochający sztukę, którą w tej chwili, nie mogą się dzielić ze sceny. Nawet pandemia nie przeszkodzi im jednak w cieszeniu Waszych oczu, wzbudzaniu w Was emocji, a nawet zmuszaniu do myślenia.

Już teraz możecie ich wesprzeć – kiedy kultura “stoi”, wydarzeń scenicznych nie ma, sztuka potrzebuje rozwoju, a świat – sztuki! Wystarczy, że wejdziecie na zrzutka.pl/z/cyrkon i wpłacicie cegiełkę – w ramach akcji organizowanej przez portal Kuglarstwo.pl – wsparcia artystów na przymusowym postojowym.

W magazynowych przestrzeniach pojawią się: MultiVisual w składzie Kamil Dziliński, Tomasz Piotrowski, Michał Szałucho, Marysia i Julian, Dominika Krzymowska, Emilia Pieśkiewicz, Maria Rozbicka, Maciej Czarski, Mateusz Czwojdziński, Maciej Pęda oraz Krzysztof Ratkowski, Krzysztof Czarski oraz artyści pracowni Kontrast – Rurzowa, Skucha One i Tazuka. Wystąpią dzięki wsparciu, technicznym i merytorycznym, portalu Kuglarstwo.pl

CyrkON – artyści na łączach. Pełne widowisko.

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła

Podobne wpisy

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła