CYRK TY-WY – ćwiczenia cyrkowe online

Opublikowano:

W ramach projektu „Cyrkowe Migawki”, który miał być warsztatami we Wrocławiu na  Przedmieściach Oławskiego powstała cyrkowa telewizja, dzięki której możemy się spotkać online. Podczas 10 odcinków CYRK TY-WY nasi trenerzy zaprezentują ćwiczenia na cyrkowych rekwizytach tj. chusteczki, piłeczki, kij, ale także przybliżą Wam podstawy akrobatyczne.

Projekt: „Cyrkowe Migawki” W ramach projektu MIKROGRANTY – Mikrogranty 2020-2022, ścieżka NGO i Młodzieżowa. Projekt został sfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

ODCINEK 1
Piotr wprost ze swojego studia zabierze Was na rozgrzewkę do Lublina. Po rozgrzewce przeniesiemy się do Wrocławia, gdzie będziecie mieli okazję poznać podstawy trudnej, ale pięknej sztuki żonglowania. Na koniec przygotowaliśmy dla Was magiczną niespodziankę, jaką ? Sprawdźcie sami !

Obejrzyj odcinek!

ODCINEK 2
W tym odcinku dowiecie się jak władać kijem. Poza tym będziecie mieli okazję nauczyć się podstaw stania na rękach. Ale to nie wszystko, w trakcie odcinka poznacie też niesamowitą zabawę, którą zaprezentuje Wam Piotr. Wykonaj ćwiczenia razem z nami. Bo jak wiadomo Cyrk Wzmacnia!

Obejrzyj odcinek!

ODCINEK 3
Kolejne spotkanie cyrkowe, w których Żaklina opowie Wam o trochę innej metodzie żonglowania – Juggle Board. Poza tym Piotr pokaże Wam jak żonglować chustami. Co jeszcze ? A to już sprawdźcie sami!

Obejrzyj odcinek!

ODCINEK 4
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka naszej cyrkowej telewizji. Tym razem cyrkowi instruktorzy pokażą Wam jak zacząć żonglować trzema piłkami. Poza tym dowiecie się jak zacząć kręcić talerzykami za pomocą tyczki.

Obejrzyj odcinek!

Wszystkie odcinki CYRK Ty-Wy znajdziesz na kanale Sieci Pedagogiki Cyrku na YouTube.

Podobne wpisy