Cirque du Soleil – World’s Away 3D

Opublikowano:

worldsaway cirque de soleilCyrk Słońca, znany z niesamowitych widowisk na całym świecie. W swoich przedstawieniach łączy historię z niebezpiecznymi akrobacjami, gdzie do perfekcji doprowadzone są zarówno detale takie jak makijaż czy kostium z scenografią często realizowaną z niesamowitym rozmachem. Te elementy łączą się w całość z choreografią występu przenosząc widza w jeden z 20 światów jakimi dysponuje Cirque du Soleil.

Na koniec roku zapowiedziana jest kinowa premiera filmu zrealizowanego w technice 3D pod tytułem Cirque du Soleil – World’s Away. Reżyserem tej produkcji jest Andrew Adamson, twórca Shreka i Opowieści z Narnii natomiast producentem James Cameron znany głównie z takich produkcji jak Avatar, Titanic, Obcy, Terminator.

Wspólnie tworzą film będący adaptacją najbardziej widowiskowych spektakli Cyrku Słońca.
Dzięki technologi 3D widz może przenieść się w samo serce akcji. Poczuć się jak na scenie w śród innych aktorów i cyrkowców. Wrażenie powinno być spotęgowane na dużej sali kinowej.

Z niecierpliwością czekamy na premierę w Polsce – World’s Away. W stanach nastąpi ona 21 grudnia 2012. W Warszawie mamy pomysł aby pójść większą grupą do kina i przeżyć to wspólnie. Jak ktoś jest zainteresowany takim wypadem, to proszę pisać w komentarzach. Może jako grupa będziemy mieli taniej.

http://youtu.be/fgiLU9lNnU8

strona filmu worldsaway3d.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.