Chill Fest -finałowy dzień

Opublikowano:

licytacja na stoiskuPiątkowy deszczowy wieczór zakończył się sceną otwartą na której każdy występ był zupełnie odmienny od pozostałych i dotyczył innego rekwizytu. Innymi słowy było bardzo ciekawie i bogato. Nie zabrakło mroczności, występów ledowych, żonglerki, manipulacji i komedii. Zobaczcie galerię zdjęć ze sceny otwartej.

Sobota to najważniejszy dzień podporządkowany ostatnim przygotowaniom do finału, czyli wieczornego występu uczestników przed ostródzką publicznością. W ten dzień odbyła się też licytacja rekwizytów z naszego sklepu kuglarskiego. Można było kupić rzeczy już za symboliczną złotówkę i kilka przedmiotów jak np pokrowiec na diabolo, czy firmowa zapinka właśnie za taką cenę zostało sprzedanych. Na aukcji pojawiły się sprzęty eksperymentalne, nietypowe lub różne inne, których na próżno szukać w ofercie internetowej. Zainteresowanie było ogromne a i walka o niektóre przedmioty zacięta.

Wieczorny finał odbył się na parkingu przy amfiteatrze. W widowisku wzięło udział kilkadziesiąt uczestników. Było duuużo ognia i ciekawych układów na praktycznie każdy rodzaj sprzętu. Dominowały czarno-białe makijaże i czarno czerwone stroje zgodne z tegoroczną tematyką powrotu do korzeni.

Na zakończenie dnia zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie w chillowych pozycjach. Już nie mogę się doczekać by je zobaczyć.

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła

Podobne wpisy

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła