BIG UNDERWEAR SOCIAL TOUR wyprawa od Meksyku do Panamay

Opublikowano:

BIG UNDERWEAR SOCIAL TOUR wyprawa od Meksyku do PanamayJuż jeden dzien dzieli mnie od tej wielkiej podroży – Big Underwear Social Tour . Ideą jest wspolna cyrkowa podróż busem przez Amerykę centralna, by tworzyc pokazy uliczne tam , gdzie tylko będzie to możliwe, gdzie poprowadzi nas los: w miastach, miasteczkach, wioskach, na ulicach i na plażach.

Ekipa 15 artystow i filmowcow z calego swiata: Niemcy , Stany Zjednoczone , Francja , Meksyk , Brazylia…..jeszcze nie znam wszyskich ( jutro się poznamy )…bedziemy podróżować i wspólnie mieszkać w pięknym wielkim czerwonym busie. Jest ekipa filmowców , która będzie przygotowywać dokument o tej wyprawie.
Zaczynamy od Meksyku od miasta PUEBLA. Pierwsze dwa tygodnie to wspólne poznanie się i praca nad spektaklem, oswojenie się z nową magiczną rzeczywistością. Za dwa tygodnie zaczyna się tam festiwal cyrkowo- teatralny – i tam będziemy miec premiere naszego spektaklu. A potem ruszamy w drogę – przez Meksyk , Gwatemalę, Honduras , Nikaraguę, Kostarykę do Panamy. Przez 4 miesiace – w cyrkowej trasie , bez zimy ( tam zaczyna się lato , w zupelnie innym swiecie.
Zawsze o czymś takim marzyłam od kiedy zaczęłam moją przygodę z cyrkiem pociągała mnie droga, możliwość podróżowania. A teraz to marzenie się spelnia!!!!!!!!!!!!!
Więcej informacji o tej wyprawie razem z newsletterami, co się u nas dzieje znajdziecie na stronce projektu http://www.big-underwear-social-tour.com/
Pozdrawiam stokrotka

dyskutuj na forum

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.