2 gru, 2019 przez

Artystka bańkowa, Joanna Wójcik


Joanna Wójcik to animatorka z długoletnim stażem i właścicielka firmy Wesoła Gromadka, w której wraz z szalonym Kapelusznikiem organizuje dzieciom zabawy. Asia jest również artystką bańkową, prezentującą niesamowite pokazy, w których wciela się w rolę syrenki. W roku 2018 została nominowana za swoje osiągnięcia do tytułu Kobieta Przedsiębiorcza. Na co dzień uczy również dzieci języka angielskiego.

Fanpage Wesoła Gromadka:
https://www.facebook.com/pg/wesola.gromadkaa
Instagram Wesoła Gromadka:
https://www.instagram.com/wesolagromadkaa
Fanpage Bubble Show:
https://www.facebook.com/pokazysceniczne

Link do teledysku:

✓ SUBSKRYBUJ kanał Zanimowani: https://bit.ly/2GOoF8C
✓ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Zanimowani
✓ FACEBOOK grupa: https://www.facebook.com/groups/Zanim…
✓ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/zanimowani/

Zanimowani to zupełnie nowy projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Do studia zapraszani są najlepsi i najbardziej znani eksperci różnych dziedzin animacji i rozrywki dla dzieci. Gospodarzem programu jest znany iluzjonista i animator Bartosz Gembski. Podczas rozmowy wielu animatorów, magików, klaunów, kuglarzy, facepainterów, twisterów, aktorów, piosenkarzy i innych artystów opowie o swojej profesji, życiu prywatnym i swoich poglądach i przemyśleniach na temat branży animacyjnej.

MAIL DO MNIE: bartosz.gembski@gmail.com

Montaż i realizacja: Anna Kukiełka & Kamil Kozielewicz
annakukielka92@wp.pl

Więcej o Bartek Gembski

Magik, tancerz, animator, konferansjer i komik w jednej osobie. W skrócie - Pan Buźka. Poprzez autorskie szkolenia "Iluzja w Animacji" dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat magicznych występów dla dzieci.