3 wrz, 2019 przez

Akrobata i Kuglarz, Julian Waglewski


Julian Waglewski to człowiek, który naokrągło kręci się w kole, zwanym German Wheel. Swoją przygodę z akrobacją zaczął od popularnego niegdyś Parkoura, następnie uczył się wielu dziedzin kuglarskich, a obecnie trenuje gry ikaryjski. Jeden z głównych postaci spektaklu dla dzieci „Czarodziej”, w którym odgrywa rolę Pajaca. Współtowrzy grupę Ale Circus Dance Company i udziela się przy projekcie Variete.

Fanpage Julka:
https://www.facebook.com/akrobatykawkole
Instagram: akrobatyka_w_kole

✓ SUBSKRYBUJ kanał Zanimowani: https://bit.ly/2GOoF8C
✓ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Zanimowani
✓ FACEBOOK grupa: https://www.facebook.com/groups/Zanim…
✓ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/zanimowani/

Zanimowani to zupełnie nowy projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Do studia zapraszani są najlepsi i najbardziej znani eksperci różnych dziedzin animacji i rozrywki dla dzieci. Gospodarzem programu jest znany iluzjonista i animator Bartosz Gembski. Podczas rozmowy wielu animatorów, magików, klaunów, kuglarzy, facepainterów, twisterów, aktorów, piosenkarzy i innych artystów opowie o swojej profesji, życiu prywatnym i swoich poglądach i przemyśleniach na temat branży animacyjnej.

MAIL DO MNIE: bartosz.gembski@gmail.com

Montaż i realizacja: Anna Kukiełka & Kamil Kozielewicz
annakukielka92@wp.pl

Więcej o Bartek Gembski

Magik, tancerz, animator, konferansjer i komik w jednej osobie. W skrócie - Pan Buźka. Poprzez autorskie szkolenia "Iluzja w Animacji" dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat magicznych występów dla dzieci.