9. SLOT Fest SALAM IRAN

Opublikowano:

slot fest iran 2013CZAS: 13 – 14 kwietnia 2013 r.
MIEJSCE: Kraków || Centrum Kultury Rotunda i Klub Studencki Żaczek
BILETY]: Karnet 30 zł , 1 dzień 20 zł
INFO: krakow.slot.art.pl || facebook.com/slot.fest.krakow
KONTAKT: slotfestkrakow@gmail.com

Tym razem zabierzemy Was do górzystej krainy, leżącej pomiędzy dwoma morzami…

Choć zapraszamy do podróży po Wschodzie, to SLOT bynajmniej nie jest typową imprezą podróżniczą.
W programie mogą pojawić się nie tylko slajdy, wykłady i filmy z Iranu, ale również:
– ponad 50 różnorodnych warsztatów (muzycznych i plastycznych, tanecznych i teatralnych, kulinarnych, językowych, kuglarskich, a także tych, których nie sposób zaszufladkować);
– wykłady dotyczące samorozwoju,
– dyskusje i debaty,
– wystawy, instalacje, happeningi,
– koncerty.
Specjalną przestrzeń dla siebie będą miały też dzieci, miłośnicy gier, literatury oraz wizażu.
Znajdzie się też miejsce na stoiska artystów i NGO’sów.

Tym, co wyróżnia SLOT Fest spośród podobnych imprez to fakt, że nie tworzymy w pełni gotowego „produktu”, ale otwartą przestrzeń, którą wypełniają ludzie – chętni, by podzielić się swoją pasją, twórczością i wiedzą z wielu dziedzin. Wspólnymi siłami mamy nadzieję wypełnić ten czas i przestrzeń wszystkim, co niecodzienne, unikalne i inspirujące.

Jeżeli zatem masz pomysł na siebie i chcesz poprowadzić warsztaty, wykład lub dyskusję, pokazać wystawę lub film; jeżeli masz pomysł na SLOT i chcesz pomóc nam w organizacji tego wydarzenia – napisz na slotfestkrakow@gmail.com.

Jeżeli brak Ci pomysłów, szukasz czegoś dla siebie lub masz ochotę odpocząć – po prostu przyjdź. Na pewno nie zabraknie dla Ciebie herbaty i kawałka dywanu w slotowej Czajowni.

Chcemy podzielić się naszymi wspomnieniami, obserwacjami, doświadczeniami, pytaniami i marzeniami dotyczącymi Iranu. Chcemy próbować całkiem nowych rzeczy, poznawać ludzi, nabierać energii, motywacji i inspiracji. Chcemy leżeć na dywanach i pić czaj.
Dosiądźcie się!

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.