5 prezentów dla iluzjonisty

Opublikowano:

magia 5 prezentow dla iluzjonistow

Preblem w tym, żeby znaleźć coś, czego iluzjonista nie posiada, albo coś tak fajnego, że może chcieć w każdej ilości. Oto kilka rekwizytów, niezwykle atrakcyjnych dla magikow ze względu na ich rewelacyjną jakość i unikatowość. Taki gest to mag doceni.

sztuczka magiczna Szklanka Bez Dna
Szklanka Bez Dna

Szklanka Bez Dna
Szklanka Bez Dna – sztuczka magiczna wykorzystująca jako rekwizyt szklankę i kieszonkowe przedmioty.
Za pomocą tej szklanki możesz spowodować, że znikną, lub pojawią się takie przedmioty jak liny, chusteczki itp. Bardzo przydatny efekt w kombinacji z innymi, które …(czytaj więcej)

 

 

mucha klauna gigant clown
mucha klauna Gigant

Mucha Klauna Gigant
Mucha Klauna Gigant to niezbędny alement ubioru wesołego klauna lub animatora. Idealna na prawie każdą imprezę. Bardzo łatwa w założeniu – mocowanie na gumkę. Równie łatwa w zdjęciu podczas przerwy lub gdy chcemy udawać, że jesteśmy w „cywilu”.  Mucha Klauna Gigant posiada kolorwe paski w żywych kolorach: czerwony, …(czytaj więcej)

 

Puder do kart Fanning Powder
Puder do kart

Puder do kart – Fanning Powder
Puder do kart – Fanning Powder to prawdopodobnie rzecz, której nie trzeba przedstawiać osobom, które zajmują się cardistry. Dzięki temu proszkowi sprawisz, że starsze karty, z którymi ciężko zrobić wachlarze, nagle powrócą do życia. Ten puder nadaje kartom szczególne właściwości, dzięki którym znacznie łatwiej jest robić ładne …(czytaj więcej)

 

sztuczka magiczna Widzenie Przez Opaskę
Widzenie Przez Opaskę

 

Widzenie Przez Opaskę
Widzieliście kiedyś jak jakiś mentalista prowadzi samochód z opaską na oczy? Albo gra w szachy bez patrzenia, pod pozorem grania z pamięci? Jeśli odpowiedź brzmi tak i zawsze zastanawialiście się, jak można to zrobić, to sekret widzenia przez opaskę jest odpowiedzią na to pytanie! Dzięki temu sekretowi będziecie mogli wykonać dokładnie …(czytaj więcej)

 

 

sztuczka magiczna wstęga z ust - Bazar de Magia
Wstęga z Ust Bazar de Magia

Wstęga z ust -12szt (Bazar De Magia)
Wstęga z Ust – Mouth Coil (Bazar De Magia) to mocny efekt gdzie iluzjonista wyciąga z buzi niekończącą się wstęgę papieru. Efekt ten można wykonać praktycznie w każdym miejscu – zarówno wśród znajomych, w domu, w barze, jak i na dużej scenie. Wszędzie zrobi duże wrażenie, zwłaszcza gdy wybierzemy z widowni asystenta i …(czytaj więcej)

 

Podobne wpisy