4 wrz, 2012 przez

5 edycja Mam Talent ruszyła


just_edi mam talent1 września skończyły się dla niektórych wakacje. Tego samego dnia ruszyła już piąta edycja programu „Mam Talent!”. Tak, jak wcześniej i tym razem zobaczymy mnóstwo śpiewaków, tancerzy, kuglarzy i pewnie trochę dziwaków
Pierwszy odcinek cechował się dużym zróżnicowaniem talentów. Były też trzy osoby z naszego forum. Pomijając burleskę, lizanie łokcia i odtwarzanie dźwięków samochodów w rurze pcv warto wspomnieć o kilku występach:
Krystian i Krzysiek (dervush i divus z forum) w duecie fakirystyczno-żonglersko cyrkowym. Niestety nie mieli szczęścia a ich numer skończył się niepowodzeniem. Jury było bezlitosne i otrzymani 3 x NIE. Obaj kuglarze występują też indywidualnie ze swoimi solowymi numerami na ulicy. Może kiedyś już ich spotkaliście?
Pozostałym jury przekazało szanse i możliwość przejścia dalej.
Marcin Tylkowski -akrobata na batucie zdaniem oceniających niczym Fred Aster i kino lat 20.
Marcin Kowalczyk „Maskow” – układał kostę Rubika z zamkniętymi oczami i wykazał się dobrze wyćwiczoną pamięcią.
Anna Filipowska – gimnastyczka, która zaprezentowała ekwilibrystyczny pokaz tańca na rękach z wykorzystaniem stojaków.
Na koniec Just Edi Show, czyli adi_radom z naszego forum do swojego numeru na monocyklu zaangażował Szymona Hołownie, Marcina Prokopa oraz Małgorzatę Foremniak. Zrobił wzorem pokazów ulicznych szoł z mnóstwem gagów i wykorzystywaniem spontanicznych sytuacji.

Zapiski występów można zobaczyć na oficjalnej stronie programu Mam Talent!
Zapraszam też do dyskusji na naszym forum w wątku „Mam Talent 5 edycja”

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.