Znamy ceny biletów na EJC 2017 w Lublinie

Opublikowano:

EJC 2017 Lublin bilety

Dzisiaj poznaliśmy ceny biletów na European Juggling Convention – największy festiwal sztuk kuglarskich na świecie. Jeśli jeszcze nie słyszałeś(aś) ta ogromna i szalona impreza odbędzie się w tym roku w Polsce, a konkretnie w Lublinie. Doświadczonych kuglarzy i kuglarek nie trzeba przekonywać. EJC to obowiązkowy termin w kalendarzu pasjonatów sztuki cyrkowej, ulicznej, fireshow, a zwłaszcza żonglerki. Co więcej, tegoroczne wydarzenie to jubileuszowa, czterdziesta edycja imprezy.

Jednak dla wielu z nas, zwłaszcza tych młodszych, ceny zaczynające się od 530 zł mogą być sporym wydatkiem. Niestety to standardowa cena dla konwentów tego pokroju. Bilans poprzednich imprez jest ujemny, na co zwracają uwagę organizatorzy, równocześnie proponując dobrowolne, nieco droższe bilety dla osób chcących wesprzeć EJC. W tabelce powyżej przedstawione są jako ceny oddzielone ukośnikami.

Jak widzimy, pierwsza tura rozpoczyna się już za dwa tygodnie, kiedy to weźmiemy udział w festiwalu za 530zł, czyli aż o 270zł taniej niż w trakcie imprezy.

Osoby zainteresowane pojedynczymi atrakcjami, np główną galą będą mogły kupić bilety dniowe podczas trwania konwentu. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie EJC 2017.

Podobne wpisy