24-26.06 Festiwal Jedno Koło Chrzelice 2011

Opublikowano:

chrzelice 2011Festiwal Jedno Koło Chrzelice 2011 – One Wheel Festival Chrzelice 2011 Międzynarodowe Zawody Monocyklowe
24-26 czerwca 2011 roku

Fundacja Ortus i Ośrodek Szkolenia Monocyklistów Ichirinsha zapraszają wszystkich chętnych do udziału w II edycji Festiwalu Jedno Koło. Festiwal jest unikatową w skali kraju oraz największą tego typu imprezą sportową, promującą monocykling (ang. unicycling) w Polsce. Wydarzenie to będzie miało miejsce 24-26 czerwca w Chrzelicach – miejscowości, która jest kolebką monocyklingu z 40 letnią tradycją uprawiania tego sportu.

Festiwal został objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Opolskiego. Patronami medialnymi imprezy są: TVP Opole, TV Silesia, Radio Opole, Tygodnik Prudnicki, Gazeta Wyborcza w Opolu oraz portale internetowe: www.kuglarstwo.pl, www.prudnicka.pl, www.freestyle.pl, www.monocykle.pl.

Główna atrakcja imprezy to zawody w trialu monocyklowym, które rozegrane zostaną na terenie zabytkowego parku wokół ruin średniowiecznego zamku w Chrzelicach. Ponadto w czasie trzydniowej imprezy zostanie przeprowadzonych szereg konkurencji sprawnościowych, m.in.: w skoku w dal, skoku wzwyż, jeździe na czas, akrobacji na monocyklu (tzw. flatland) i wiele innych.
Więcej informacji o Festiwalu Jedno Koło: http://jednokolo.pl/festival/.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.