20 premier do świąt

Opublikowano:

Rekwizyty iluzjonistyczne, mikroiluzja, sztuczki karcianeJesteśmy na drodze do zaprezentowania 20 premier na tegoroczne święta. Przed nami nowości ogniowe i magiczne. Poniższa porcja zawiera pięć pierwszych sztuczek, które naszym zdaniem kryją w sobie ogrom możliwości kreatywnej zabawy. Przyssawka do Myśli to pełen charyzmy efekt, którego głównym bohaterem jest malutka przepychaczka udrażniająca przepływ myśli pomiędzy widzem a magikiem. Zaraz za nią proponujemy Telepatię – sztuczkę z zakresu mentalizmu, która obdarza iluzjonistę w umiejętność odnajdywania umysłem brakującej karty w zestawie. Klasyczny numer z dużą kartą domino udowadnia, że sprawy i karty czasami mają więcej niż dwie strony. Magiczny Pocisk… Ten najbardziej przydaje się do denerwowania znajomego, ale zaczekaj aż zobaczysz jego minę, gdy zniknie mu zegarek. Taką moc ma Lubor’s Lens – przeźroczysty rekwizyt, który śmiało można nazwać magiczną chusteczką nowej generacji. Zapraszamy do zapoznania się z nimi:

 

przyssawka do myśli - sztuczka magiczna karciana

Przyssawka do Myśli

Przyssawka do Myśli to prawdopodobnie jeden z najoryginalniejszych tricków karcianych na świecie! Tytułowa przyssawka jest w stanie odnaleźć w talii kartę wybraną przez widza w zabawny sposób, a sam rekwizyt otwiera drogę do wielu prezentacji. Dodatkowymi umiejętnościami Przyssawki do Myśli jest podnoszenie odpowiedniej liczby kart ...(zobacz więcej)

 

telepatia - brakująca karta. Sztuczka magiczna

Telepatia – Brakująca Karta

Telepatia – brakująca karta, to bardzo mocny efekt mentalistyczny, ponieważ nawiązuje do bardzo częstych wymagań stawianych przed iluzjonistami. Chodzi tutaj o czytanie w myślach. Pewnie nie raz mieliście taką sytuację, że widz nie chciał powiedzieć, jaką kartę wybrał, bo przecież jak jesteście magikami, to potraficie …(zobacz więcej)

 

zaskakująca karta domino - Sztuczka magiczna dużego formatu

Zaskakująca Karta Domino

Zaskakująca Karta Domino, znana jako Wyjaśniona Sztuczka (Trick Revealed) – z pozoru prosta i niewymagająca sztuczka – może jednak zadziwić najbardziej sceptycznych i niedowierzających niczemu widzów!

Pozwól by zadziałała siła sugestii! Sztuczka używana przez wielu znanych...(zobacz więcej)

 

magiczny pocisk - sztuczka magiczna

Magiczny Pocisk

Magiczny Pocisk to jeden z tych efektów, którym rzucasz wyzwanie widzowi, czy potrafi rozwikłać pewną zagadkę… W tym wypadku chodzi o nawleczenie gumki recepturki na haczyk. Z pozoru wydaje się to dosyć łatwe i iluzjoniście udaje się to po kilku chwilach, ale jest tu pewien haczyk (celowa gra słów). Gdy widzowie dostają...(zobacz więcej)

 

Lubor's Lens - sztuczka magiczna, mikroiluzja, close up.

Lubor’s Lens

Lubor’s Lens, rekwizyt równie tajemniczy, jak i jego nazwa. Z tym kawałkiem plastiku, który na co dzień służy jako osłonka na kartę kredytową, można zrobić wiele interesujących iluzji. Wyobraźcie sobie, że kładziecie długopis na dłoni, a następnie dzięki Lubors Lens jesteście w stanie sprawić, żeby na oczach widzów…(zobacz więcej)

Podobne wpisy

1 Comment

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.