#2 Poi dla niekumatych – „Motyl – do wewnątrz i przed sobą”

Opublikowano:

Nasz ukochany Dariusz Nowacki, finalista konkursu „Cyrkulacje” 2015 ma dla Was serię filmów skierowanych do zapaleńców poikowych, ale jeszcze nie do końca wiedzących jak to się je. Zapraszam do lektury!

Najważniejsze jest w tej rzeczy aby zobaczyć, po jakim torze chodzą nasze POI – dlatego do tego ćwiczenia polecam użyć własnych rąk. W późniejszym czasie POI będą przedłużeniem naszych rąk.

Gdy już przez chwilą opanowaliśmy ręce bierzemy POI w swe dłonie i staramy się kręcić obiema rękoma synchronicznie w jednym tempie do wewnątrz przed sobą. Tutaj ważne jest ułożenie naszych dłoni, należy pamiętać aby jedna ręka była trochę wysunięta do przodu zaś druga troszkę na górze. To sprawi, że tory lotu POI będą się przecinały a co za tym idzie nie zderzą się ze sobą. Wybór, która to ma być ręka należy do was – nie chcę wam narzucać gdyż każdemu was 1 ułożenie rąk może nie pasować.

I rzecz najważniejsza, nie wszystko wychodzi od razu każdemu – lecz jeśli poświęcicie trochę czasu z pewnością Motyl wam wyjdzie. Głowa do góry i udanych treningów.

 

Podobne wpisy

1 Comment

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.