19-21 sierpnia Open Delta 2011 – HOKUS POKUS

Opublikowano:

open_deltaOpen Delta 2011 – HOKUS POKUS
19-21 sierpnia
Nowy Dwór Gdański
plac przed ŻOK

To już piata edycja festiwalu Open Delta! W tym roku nie wyjeżdżamy za granicę, ale udajemy się w podróż do świata magii, kuglarstwa i sztuki cyrkowej. Stąd Hokus Pokus. W programie intensywne warsztaty kuglarskie, akrobatyki cyrkowej, magii w kuchni, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Piątkowy wieczór zaczynamy od Open Stage na scenie letniej koło ŻOK-u, gdzie będziemy przygotowywać lampiony marzeń, które sobotę zaniosą Wasze marzenia do nieba. Tego samego wieczoru otwieramy wystawę uczestników warsztatów „Od stopklatki do filmu”.
Sobota to dzień kuglarstwa i cyrku – niemal cały dzień warsztatów i zabaw animacyjnych dla całej rodziny, spektakl łączący fireshow, akrobatykę powietrzną, kuglarstwo, chodzenie na szczudłach. A dla ucha Gadająca Tykwa, czyli koncert zespołu, który tworzy muzykę na instrumentach afrykańskich, tureckich, kubańskich -poznacie dźwięki djembe, balafony, ngoni, didjeridoo i nie tylko. Na koniec muzyka z winyla, czyli DJ Papa Zura i jego oldschoolowe rytmy, i wypuszczenia lampionów.
W niedzielę po warsztatach wracamy ze świata magii razem z kabaretem Świerszczychrząszcz, nowodworską grupą Pickup i gwiazdą festiwalu, muzykiem o wielu twarzach – Tymonem Tymańskim ze składem Tymon & The Transistors.

PROGRAM

Piątek, 19 sierpnia
20:00 Open Stage, lampiony marzeń
21:00 wernisaż wystawy fotograficzno-filmowej

Sobota, 20 sierpnia
11:00 – 17:00 – intensywne warsztaty kuglarskie, akrobatki cyrkowej, magia w kuchni, plastyczne
20:00 Gadająca Tykwa
21:00 Fireshow – spektakl
22:00 Dj Papa Zura

Niedziela, 21 sierpnia
11:00-17:00 warsztaty kuglarskie, akrobatyki cyrkowej, magia w kuchni, plastyczne
18:00 Kabaret Świerszczychrząszcz
19:00 Pickup
20:00 Tymon & The Transistors

Portal kuglarstwo.pl objął oficjalny patronat medialny nad tą imprezą.
Na wszystkie warsztaty i koncerty wstęp wolny. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy w ŻOK-u, pod numerem telefonu 55 247 22 30 lub przez e-mail zok@zok-ndg.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.