10. SLOT Fest KalejdoSLOT

Opublikowano:

kalejdoSLOT 2013Wszystkich zainspirowanych, rozgrzanych, uskrzydlonych i nakręconych pasją zapraszamy do współtworzenia programu tego wyjątkowego wydarzenia.
KalejdoSLOT, czyli 10. edycja krakowskiego SLOT Festu łączy nowe inicjatywy i miksuje wszystko, co do tej pory zagościło pod naszym szyldem: od krajów islamskich po Syberię, od Iranu po Cyganów, cyrk z młynem, galerię z Kaukazem, autostop z Turcją. Z tych układanek będziemy tworzyć całkiem nowe kształty i mozaiki.

Przyłącz się do nas!

Zapewniamy niepowtarzalne dwa dni pełne kuglarskich sztuczek, filmowych wrażeń, kreatywnych warsztatów, rozśpiewanych koncertów i uczty dla ducha.
Jeśli masz ochotę odpocząć lub poznać nowych przyjaciół, bez których człowiek jest po prostu samotną wyspą – po prostu przyjdź, poznajmy się! Na pewno nie zabraknie dla Ciebie filiżanki herbaty i kawałka dywanu w slotowej Czajowni.

 

CZAS: 26 – 27 października 2013 r.
MIEJSCE: Kraków || Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży (ul. Wietora 15)
BILETY: Karnet 30 zł , 1 dzień 20 zł
INFO: krakow.slot.art.pl || facebook.com/slot.fest.krakow
KONTAKT: biuro@slotkrakow.pl

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.