29 Lip, 2009 przez

FROG lista grup


frog 2009Już niebawem rusza nadmorski festiwal zatem przekazuje garść informacji. Pamiętajcie, że najświeższe info znajdziecie na stronie organizatora lub na naszym w forum w wątku IV Festiwal Rytmu i Ognia FROG w Gdyni
Znamy już grupy zakwalifikowane do tegorocznego konkursu Festiwalu Rytmu i Ognia FROG:

W kategorii fireshow wystąpią:

Avatar z Legnicy, Flagrantis z Gdańska, KiVi Projekt z Wrocławia, Litfire z Litwy, Mauna Kea ze Słowacji, Sirrion z Krakowa

Program imprezy

5 sierpnia (środa)
Warsztaty w szkole Tańca El Duende:
10:00 – 12:00 djembe
12:15 – 14:15 taniec brzucha
14:30 – 16:30 bollywood
16:45 – 18:45 flamenco
19:00 – 21:00 poi

6 sierpnia (czwartek)
10:00 – 12:00 poi
12:15 – 14:15 flamenco
14:30 – 16:30 bollywood
16:45 – 18:45 taniec brzucha
19:00 – 21:00 djembe

Cena za jedną formę:
1 dzień – 20 zł
2 dni – 30 zł
W przypadku chęci uczestnictwa w większej liczbie form cenę mnożymy przez liczbę form.

Zapisy i informacje na temat warsztatów 5-6 sierpnia pod adresem: taniec@elduende.pl,
Tel: 058 550 63 03, 0-509 919 848

7 sierpnia (piątek)
9:00-18:00 WARSZTATY:
9:00-12:00 warsztaty ruchowe – świadomość ciał, ruch sceniczny, prowadząca: Małgorzata Bury, miejsce: Szkoła Podstawowa nr 13 w Małym Kacku, cena: 20zł, zapisy:
12:30-15:30 warsztaty z tańca z wachlarzami bojowymi, prowadząca: Julia Bui-Ngoc, miejsce: Centrum Kultury w Gdyni, miejsc: 20, cena: 20zł, zapisy: info@frog-gdynia.pl
16:00-18:00 warsztaty didgeridoo, prowadzący: Maciej Lubaś, miejsce: Centrum Kultury w Gdyni, miejsc: 10 cena: 20zł,

20:00-23:00 Muszla Koncertowa w Gdyni:
20:30 koncert zespołu LARS, (Reggae/Muzyka alternatywna)
21:40 pokaz fireshow grupy SOMBRA
22:00 Scena Otwarta fireshow dla solistów (zgłoszenia mailowo: info@frog-gdynia.pl)

8 sierpnia (sobota) Scena Letnia Teatru Miejskiego w Gdyni-Orłowie:

11:00-16:00 WARSZTATY:
11:00- 13:00 warsztaty wachlarzy bojowych, cena:30zł, miejsc: 20
11:30-13:00 warsztaty z kijem grupy All Staffs, cena: 30zł, miejsc: 20
13:00-16:00 warsztaty bębniarskie Yankadi, cena 20zł, miejsc: 15
16:00 Konkurs bębniarski
18:00 Pokazy taneczne Rewia Samby TROPICANA
18:15 Pokaz taneczny – grupa Mandragora (Tribal Dance)
18:30 Koncert laureatów konkursu bębniarskiego FROG 2008 – grupa Yankadi
20:00 Koncert Village Kolektiv
21:20 Sir Henry Hot – symfonia płomieni (scena fireshow przy Tawernie Orłowskiej)
21:30 Konkurs fireshow (scena fireshow przy Tawernie Orłowskiej)
00:00 Jam session przy ognisku na plaży

9 sierpnia (niedziela) Scena Letnia Teatru Miejskiego w Gdyni-Orłowie:

11:00-16:00 WARSZTATY:
11:00- 13:00 warsztaty poi dla zawansowanych, prowadzący:grupa Sombra, cena 20zł, miejsc: 20
11:00-13:00 warsztaty bębniarskie z grupą Percussonia, cena 30zł, miejsc: 15
13:00-16:00 warsztaty afrodance Magdalena Pelech, cena 20zł, miejsc: 20
16:30 konkurs bębniarski
18:00 koncert Percussonia
19:30 pokaz taneczny – Grupa Taneczna Tribal Dance ANEMONE
20:00 ogłoszenie werdyktu jury i wręczenie nagród w Konkursach Bębniarskim i Fireshow IV Festiwalu Rytmu i Ognia FROG
20:30 koncert Aire Flamenco
22:00 pokaz Fireshow Pa-li-tchi
22:40 pokaz Fireshow All Staffs
23:20 Jam session przy ognisku na plaży

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.