28 Lip, 2013 przez

Carnaval Sztuk-Mistrzów – Program


Carnaval sztukmistrzów plakatPrzedstawiamy wam dokładniejszy program festiwalu Carnaval Sztuk-Mistrzów 8-11 sierpnia 2013 r. Czytajcie i planujcie jak tu zobaczyć najlepiej wszystko 😉

Przypominam też, że oprócz oficjalnego programu festiwalu znajdą się również wydarzenia przeznaczone specjalnie dla uczestników, takie jak:
– imprezy muzyczne do białego rana,
– otwarty fire space z zapewnionym paliwem,
– Open Stage,
– Fight Night, czyli turniej combat 1 vs 1
– i wiele innych

Zapraszam również do specjalnego wątku na forum poświęconemu tej edycji Carnavalu: 8-11-sierpnia-carnaval-sztuk-mistrzow-2013.

PROGRAM:

Czwartek, 8 sierpnia

godz. 19:00 – Kon-Cyrk, Błonia pod Zamkiem
godz. 19:00 – Magic Thor, Plac Łokietka
godz. 20:00 – Pandoras Circus, Błonia pod Zamkiem
godz. 20:30 – Magic Thor, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 21:00 – Kon-Cyrk, Błonia pod Zamkiem
godz. 21:00 – projekcja filmów Miasto movie analogowo – „TO” oraz „ Mordercze klowny z kosmosu”, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3
godz. 21:30 – Fire Night, Stare Miasto

Piątek, 9 sierpnia

godz. 12:00 – 18:00 – Europejskie Centrum Bajki, Plac Litewski
godz. 16:00 – 19:00 – Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski
godz. 16:00 -19:00 – Warsztaty Kuglarskie , Błonia pod Zamkiem
godz. 17:00 – Pan Ząbek, Błonia pod Zamkiem
godz. 17:00 – Dominik, Plac Łokietka
godz. 17:30 – Magic Thor, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 17:30 – Cia. Es – „IN”, deptak
godz. 18:00 – Hiyro, Plac Łokietka
godz. 18:00 – Shiva Grings – „The Pigeon Chaser”, Plac Litewski
godz. 18:30 – TomTak, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 18:30 – Bill Bombadil, deptak
godz. 19:00 – Inextremiste, Plac Litewski
godz. 19:30 – Pan Ząbek, Błonia pod Zamkiem
godz. 19:30 – Dominik, Plac Łokietka
godz. 20:00 – Kapela Timingeriu, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 20:00 – Magic Thor, deptak
godz. 20:00 – Just Edi Show, Plac Litewski
godz. 20:00 – Pandoras Circus, Błonia pod Zamkiem
godz. 21:00 – Cyrk La Putyka – „Slapstick Sonata”, Plac Po Farze
godz. 22:00 – Protocole, ul. Jezuicka 17
godz. 22:00 – Stand-up Polska: Antoni Syrek-Dąbrowski, Maciek Adamczyk, Klub Festiwalowy
godz. 23:00 – Kwadratowi- koncert, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3

Sobota, 10 sierpnia

Spektakularne widowiska w przestrzeni miejskiej

godz. 11:00- 17:00 – Europejskie Centrum Bajki, Plac Litewski
godz. 12:00- 19:00 – Miasteczko Zabaw Niezwykłych , Plac Litewski
godz. 12:00 – 19:00 – Warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem
godz. 12:00 – Walny-Teatr – „Przygody kropli wody”, Plac Litewski
godz. 13:00 – Rodzinny Cyrk Pandory, Błonia pod Zamkiem
godz. 14:00 – TomTak, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 14:00 – Dominik, deptak
godz. 14:00 – Walny-Teatr – „Przygody kropli wody”, Plac Litewski
godz. 14:30 – Hiyro, Plac Po Farze
godz. 14:30 – Just Edi Show, Plac Łokietka
godz. 15:00 – La Corcoles – „Gris”, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 15:00 – Shiva Grings – „Trash”, deptak
godz. 15:00 – CIE 220 Vols, Plac Litewski
godz. 16:00 – „Sztukmistrz z Lublina” – Opowiada Witold Dąbrowski, Cyrk Pandory, Błonia pod Zamkiem
godz. 16:00 – Wielka Parada Kuglarska/Asphalt Theatre – Fanfara Asphalt, Plac Litewski- Plac Po Farze
godz. 16:40 – Asphalt Theatre – „Exodus”, Plac Po Farze
godz. 17:00 – Cia. Es – „IN”, Pl. Łokietka
godz. 17:00 – Dominik, deptak
godz. 17:30 – La Corcoles – „Gris”, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 17:30 – Inextremiste, Plac Litewski
godz. 18:00 – Just Edi Show, Plac Łokietka
godz. 18:00 – Magic Thor, deptak
godz. 18:30 – Murmuyo i Metrayeta, „Czy chciałbyś być moim przyjacielem?”, Plac Litewski
godz. 19:00 – TomTak, Plac Po Farze
godz. 19:30 – Shiva Grings – „The Pigeon Chaser”, Plac Łokietka
godz. 19.30 – Bill Bombadil, deptak
godz. 20:00 – Pandoras Circus, Błonia pod Zamkiem
godz. 20:00 – Bandit Queen Circus – „It’s a Freak Show”, Błonia pod Zamkiem
godz. 20:00 – Kapela Timingeriu, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 20:00 – CIE 220 Vols,Plac Litewski
godz. 20:30 – Magic Thor, Plac Łokietka
godz. 20:30 – Hiyro, deptak
godz. 21:00 – KaraKasa Circus – „Casa Dolce Casa”, Plac Po Farze
godz. 22:00 – Bandit Queen Circus – „It’s a Freak Show”, Błonia pod Zamkiem
godz. 22:00 – Stand-up Polska: Krzysztof Unrug, Cezary Jurkiewicz, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków
godz. 22:30 – Walny- Teatr – „Dyktator”, Plac Litewski
godz. 23:00 – Srebrne Wesele – koncert, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3
godz. 23:00 – Protocole, ul. Jezuicka 17

Niedziela, 11 sierpnia

godz. 10:00 – 16:00 – Europejskie Centrum Bajki, Plac Litewski
godz. 12:00 – 19:00 – Miasteczko Zabaw Niezwykłych , Plac Litewski
godz. 12:00 – 19:00 – Warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem
godz. 12:00 – Walny-Teatr – „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie”, Plac Litewski
godz. 13:00 – Rodzinny Cyrk Pandory, Błonia pod Zamkiem
godz. 14:00 – Dominik, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 14:00 – Just Edi Show, Plac Łokietka
godz. 14:00 – Walny-Teatr – „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie”, Plac Litewski
godz. 15:00 – La Corcoles – „Gris”,Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 15:00 – TomTak, Plac Po Farze
godz. 15:00 – Hiyro, Plac Litewski
godz. 15:30 – Cia. Es – „IN”, deptak
godz. 16:00 – „Sztukmistrz z Lublina”- Opowiada Witold Dąbrowski – Cyrk Pandory, Błonia pod Zamkiem
godz. 16:00 – Opowieść Cyrkowa, Plac Po Farze
godz. 16:00 – Magic Thor, Plac Litewski
godz. 16:30 – Dominik, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 16:30 – Shiva Grings – „The Pigeon Chaser”, Plac Łokietka
godz. 17:00 – Cia. Es – „Igloo”, Błonia pod Zamkiem
godz. 17:00 – CIE 220 Vols, Plac Litewski
godz. 17:00 – Bill Bombadil, deptak
godz. 17:30 – La Corcoles – „Gris”, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 17:30 – TomTak, Plac Łokietka
godz. 18:00 – Murmuyo i Metrayeta,”Czy chciałbyś być moim przyjacielem?”, Plac Litewski
godz. 19:00 – Cia. Es – „Igloo”, Błonia pod Zamkiem
godz. 19:00 – Shiva Grings – „Trash”, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 19:00 – Just Edi Show, Plac Litewski
godz. 19:30 – Kapela Timingeriu, Plac Łokietka
godz. 20:00 – Pandoras Circus, Błonia pod Zamkiem
godz. 20:00 – Hiyro, Plac przed Trybunałem Koronnym
godz. 20:00 – CIE 220 Vols, Plac Litewski
godz. 20:30 – Magic Thor, Plac Łokietka
godz. 21:00 – KaraKasa Circus – „Casa Dolce Casa”, Plac Po Farze
godz. 21:00 – Stand-up Polska: Maciej Buchwald, Wojtek Fiedorczuk, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3
godz. 22:00 – Walny-Teatr – „Dyktator”, Plac Litewski
godz. 22:00 – Asphalt Theater – „Exodus”, Kapela Timingeriu- koncerty Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3.
godz. 23:00 – Protocole, ul Jezuicka 17

Urban Highline 2013
Czwartek – niedziela 8-11.08.2013, godz: 11:00 – 20:00
Miejsca: wokół Trybunału Koronnego, Wieża Trynitarska – północna wieża Archikatedry Lubelskiej, budynki Urzędów Miasta i Urzędu Marszałkowskiego – ulica Wieniawska

Mistrzostwa Polski w Trickline 2013
Sobota 10.08.2013, godz: 10:00 – 14:00, Pl. Litewski

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła