Warsztaty z klownady z John Wright

  0
  32
  Kiedy:
  7 grudzień 2013 – 12 grudzień 2013 całodniowy
  2013-12-07T23:00:00+00:00
  2013-12-12T23:00:00+00:00
  Gdzie:
  Lublin
  Koszty:
  Kaucja 200zł

  minyWarsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na pierwszą edycję warsztatów z klownady przeznaczonych dla osób z doświadczeniem performatywnym. Warsztaty poprowadzi John Wright z The Wright School.

  „Czy myślisz że powinieneś tutaj być?” – klownada dla aktorów Zapomnij o podejściu do komedii na zasadzie „im głupiej tym lepiej”. To jest warsztat klownady dla aktorów. Warsztat jest zaprojektowany tak, aby wydobyć śmiałość, pewność siebie i odwagę wewnątrz złożonej sytuacji dramatycznej.

  John Wright jest znanym na całym świecie nauczycielem i reżyserem. Prowadził warsztaty na całym świecie. Jest również autorem książki „Dlaczego to jest takie śmieszne?” przeznaczonej dla aktorów, reżyserów, studentów i nauczycieli. John był członkiem założycielem cenionych teatrów „Trestle” i „Told by an Idiot”. Zaadaptowana przez niego wersja „Doktora Fausta” zdobyła nagrodę „The Peter Brook Award”, a spektakl „Fragility of X” zrealizowany w Coal Theater zdobył nagrodę „Spirit of the Fringe” na festiwalu w Edynburgu. Obecnie pracuje nad nową książką roboczo zatytułowaną „Acting without the bullshit.

  Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Rezerwacja miejsca następuje jednak wyłącznie po wpłaceniu kaucji w wysokości 200 zł. Kaucja zostanie zwrócona po zakończeniu warsztatów (czwartek 12.12.13). Po otrzymaniu potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników każdy otrzyma numer konta bankowego, na które należy wpłacić kaucję. Zgłoszenie powinno zawierać krótkie CV z wyszczególnionym doświadczeniem aktorskim/performatywnym. Organizator poinformuje o zakwalifikowaniu do grupy warsztatowej. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres r.sadownik@warsztatykultury.pl

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj