warsztaty HULA HOOP

  0
  27

  To wspaniała wiadomość dla wszystkich pasjonatów okrągłego sprzętu ( i tych którzy jeszcze tego nie wiedzą 🙂 ! Zajęcia startują 22 lutego o godz. 16:00. Ilość miejsc jest ograniczona, więc trzeba się spieszyć z zapisami. Jeśli nie posiadasz własnego kółka – nie ma problemu! Hula o różnych wymiarach i wadze będą na Ciebie czekać. Wystarczy wygodny strój do ćwiczeń oraz uśmiech na twarzy, żeby się przyłączyć 🙂
  zapisy: joartshow@gmail.com

  Warsztaty poprowadzi Emilia Pieśkiewicz – współtwórczyni fan page’a Hoop Dance Warsaw, autorka hula-artykułów, tancerka oraz artystka sceniczna, organizatorka Zjazdu Hula Hoop w ramach Żelki 2014. Swoje doświadczenie zdobywa uczestnicząc w licznych festiwalach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

  Emilia Pieśkiewicz – Tancerka oraz artystka sceniczna. Tańcem zajmuje się od 2006, kiedy mama zaciągnęła ją na taniec brzucha, później rozszerzyła swoje zainteresowania o tribal fusion(2008r.), który dopiero co dotarł do Polski, sambę oraz afro(2011r.). W hula hoop natomiast zakochała się w 2012r., bo „była szara zimowa sobota, a hula stało pod oknem”. Swoje doświadczenie zdobywa uczestnicząc w licznych festiwalach zarówno polskich, jak i zagranicznych(min. Niemcy, Austria, Francja). Emilia czynnie zajmuje się tworzeniem społeczności hula hoop’owej w Polsce oraz propagowaniem tego sprzętu. Wraz z Zosią Tyszkiewicz prowadzi fan page tematyczny Hoop Dance Warsaw oraz podpięty pod niego kanał na You Tubie, gdzie zbudowała playlisty będące bazą hula-tutoriali. Autorka oraz tłumaczka hula-artykułów w dziale WIEDZA na portalu kuglarstwo.pl, zawierających cenne informacje m.in. o tym, jakie kółko wybrać, czy ile spalamy podczas kręcenia. Organizatorka polskich Zjazdów Hula Hoop(największy w ramach ŻELKi w 2014r.). Prowadziła cykliczne warsztaty w Genewie, Trójmieście oraz Płocku. Na co dzień pracuje w rodzinnej firmie zegarmistrzowskiej.

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj