Warszawskie Spotkania Iluzjonistów 6

  0
  46
  Kiedy:
  19 październik 2014@08:00 – 16:00
  2014-10-19T08:00:00+00:00
  2014-10-19T16:00:00+00:00
  Gdzie:
  Klub Karuzela
  Stanisława Konarskiego 85
  Warszawa
  Polska
  Koszty:
  30zł
  Kontakt:
  Sławomir Kowalski
  +48 880-268-979

  Warszawskie spotkanai iluzjonistówPlan przebiegu WSI-6 (dla iluzjonistów) :

  10:00
  START WSI-6
  Zbieramy się, witamy itp. Znowu najprawdopodobniej spotkamy się w Klubie Studenckim „KARUZELA” na ulicy Konarskiego 85 w Warszawie ale rzecz nie jest niestety jeszcze potwierdzona na 100%.

  Luźne magików rozmowy.
  Rejestracja osób chętnych do wzięcia udziału w przeglądzie, Szczegóły dotyczące przeglądu w dalszej części opisu.
  Rejestrowanie rekwizytów na błyskawiczne aukcje. Szczegóły w opisie błyskawicznych aukcji.

  GIEŁDA (10:00-18:00)
  Każdy kto ma jakieś większe partie rekwizytów, lub rzeczy których wolałby nie sprzedawać na aukcjach, lecz w bardziej tradycyjnej formie, może wyłożyć swoje dobra na ławę i spróbować pohandlować pomiędzy godziną 10-tą a 18-tą.

  11:00
  PRZEGLĄD
  Żegnamy się z ideą Everybody. Niestety zaczęło przyjeżdzać zbyt wiele osób żeby rzecz miała dalszy sens, zamiast tego wprowadzamy przegląd krótkich form magicznych. Wyłącznie programy sceniczne. Nie dłuższe niż 5 minut i nie krótsze niż 3. (Będą prowadzone pomiary czasu i za nie złapanie się w ramkach czasowych niestety będzie następowało obniżenie not.
  Do wygrania w przeglądzie będzie tradycyjny złoty puchar dla zwycięzcy, oraz trzy nagrody pieniężne: 150, 100, 50 pln, oczywiście 150 dla zdobywcy pucharu, następne miejsce 100, trzecia osoba: 50. Jury bedzie miało mozliwość innego rozdysponowania kwot. Jak również nie przyznania lokat. Bawimy się, przegląd ma luźną formę, ale minimum poziomu niech jednak trzyma.
  Na przegląd przewidujemy godzinę, czyli maksymalnie 10 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  12:00
  „KONTROLOWANIE UWAGI WIDZA”
  Filip Nykiel
  Seminarium teoretyczne o kontrolowaniu i kierunkowaniu uwagi widzów. Jednak podparte praktycznymi demonstracjami efektów z monetami.

  13:00
  „FORSOWANIE KARTY”
  Michał Skubida
  Techniczne seminarium dotyczacego różnych wariantów przeprowadzenia tej jakże przydatnej iluzjoniście czynności. Osoba prowadzącego gwarantuje, że zobaczymy metody sprawdzone i skuteczne.

  14:00
  „MARKER I MONETA”
  Maciej Peda
  Seminarium będące pewnego rodzaju nowinką na WSI. Rozpocznie się od przedstawienia pełnej różnych technicznych chwytó rutyny. A potem wyjaśnienie każdego jej etapu, z dygresjami na temat innych technik, czy też uzasadnień teoretycznych dla takiej własnie konstrukcji jej przebiegu.

  15:00
  Wynik przeglądu, wręczenie nagród.

  15:10
  OBIAD

  16:00
  BŁYSKAWICZNE AUKCJE
  To element programu w którym można sprzedać coś o czym i tak wiecie, że już nigdy tego nie użyjecie. Rekwizyty z dna szuflady. Komuś mogą się jednak przydać. Nie przesadzajcie jednak z nastawieniem na zysk. To raczej umożliwienie Wam zakupów po atrakcyjnych cenach. Jeśli każdy przywiezie jeden lub dwa rekwizyty to punkt programu może się zrobić bardzo ciekawy. jak dotychczas zawsze podczas aukcji trafiały się przesympatyczne okazje do zakupu ciekawego rekwizytu, ale i sprzedający nieraz już byli zaskakiwani ceną do jakiej potrafiono wylicytować któryś z oferowanych przez nich rekwizytów.
  W związku z tym, że ostatnio ta część programu ulega zapomnieniu, a wręcz się nie odbywa, lecz wiele osób jednak pamieta jak pozytywna to była rzecz, tym razem mała prośba ode mnie. Misiaczki kochane, WSI-6 wypada w moje urodziny, więc zróbcie mi prezent i przywieźcie jednak jakieś gadżety na sprzedaż. Ja tak lubię prowadzić licytacje…. Z góry dziękuję!

  17:00
  TOP SECRET
  Na ostatniej edycji WSI był to jeden z przebojów imprezy. TopSecret – czyli najlepszy sekret. Każdy może się zgłosić i pokazać prezentację jakiegoś efektu. Na koniec przez aklamację tłumu wybieramy zwyciezcę, który przeprowadzi króciótkie mniseminarium o zaprezentowanym przez siebie triku. Każdy kto się zgłosi do walki o tytuł TopSecret’a otrzyma złoty puchar! Zwycięzca otrzyma złoty wieniec! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Nie więcej niż pięć osób.

  18:00
  NAJSZYBSZE RĘCE WSI
  Kolejny stały punkt warszawskich spotkań. Tym razem bawimy się z monetami. To z ich pomoca wyłonimy najsprawniejszeg ouczestnika WSI-6. Tradycyjnie stawką jest uznanie, sława i oczywiście złoty puchar!

  KONIEC ZAMKNIĘTEJ DLA PUBLICZNOŚCI CZĘŚCI WSI

  19:00
  MAGICY W STOLICY (dawniej MAGICY NA POKŁADZIE)

  Wieczorne pokazy dla publiczności. Wracamy do prezentowania na scenie pełnej różnorodności wykonawców. Zapraszam do zgłaszania swojego udziału w wieczornym przedstawieniu. Zróbmy coś razem, na przykład zaczarujmy publiczność!

  Zrobimy tyle 40 minutowycgh setów na ile znajdzie sie chętnych do występowanie. Pomiędzy setami na scenie 15-20 minutowe przerwy z czarowaniem przy stolikach. Pokazy na scenie oficjalnie zakończymy zapewne około godziny 21-ej. Jednak nie będziemy w tym momencie wypraszać gości. Po prostu zamkniemy wtedy scenę. Zasiądziemy przy stołach, ale mam nadzieje że jak ktoś podejdzie i przysiądzie się do Was to pokażecie mu trochę iluzji.

  AFTER PARTY
  o godzinie 22:00 zamykamy imprezę i przenosimy się na After Party w pobliskiej klubokawiarni. A tam już czarujemy i bawimy się do późnych godzin nocnych.

  KOSZT IMPREZY

  30.00 PLN – płatne na początku spotkania. Z zebranej kwoty opłacony zostanie posiłek, oraz pokryta zostanie część kosztu wynajęcia sali.

  Sławomir Kowalski
  iluzjonista@boo.pl
  +48 880-268-979

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj