Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie

  0
  56
  Kiedy:
  21 marzec 2015@14:00 – 18:00
  2015-03-21T14:00:00+01:00
  2015-03-21T18:00:00+01:00
  Gdzie:
  Pole Mokotowskie
  Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie
  Warszawa
  Polska
  Koszty:
  Bez opłat

  WOSK2015Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie odbywają się w każdą środę i niedzielę ( środek i koniec tygodnia) na Polu Mokotowskim na tyłach Biblioteki Narodowej.

  Spotykamy się gdy tylko pogoda na to pozwala, czyli w słoneczne dni. Godziny są ruchome. Przeważnie po obiedzie. Najwięcej nas jest w okolicy godziny 16.

  WOSK – czyli Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie są adresowane do wszystkich. Nie mamy ograniczeń wiekowych ani żadnych wymogów w stosunku do posiadanych umiejętności. Nasza społeczność jest dynamiczna i co tydzień się zmienia. Przyjdź do nas i zobacz jak dobrze możesz spędzić czas.

  MIEJSCE: Warszawa, Pole Mokotowskie, Niedziele – polana na tyłach Biblioteki Narodowej, W pozostałe dni tygodnia zapraszamy na polanę przy dużym oczku wodnym koło pub’u Merlin. Sprawdź na mapie jak nie nie masz pewności która to polana.

   

  KIEDY: Niedziela od około 13 do zmroku

  CO ROBIMY: Machamy, kręcimy, palimy, żonglujemy, chodzimy po taśmach, czasem na szczudłach, jeździmy na monocyklu, gadamy, bawimy się.

  Dla kogo są te spotkania?: Dla wszystkich kuglarzy z Warszawy i okolic bez względu na ich poziom umiejętności.

  https://youtu.be/mKo35pbX-tc

  Łatwo można nas rozpoznać bo z reguły w grupie ktoś czymś macha, podrzuca lub chodzi po taśmie rozwieszonej między drzewami. Przyjdź przywitaj się i dołącz do naszej grupy.

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj