Wąchockie Spotkanie Iluzjonistów 2

  0
  28
  Kiedy:
  23 wrzesień 2018@09:55 – 19:55
  2018-09-23T09:55:00+02:00
  2018-09-23T19:55:00+02:00
  Gdzie:
  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku
  Kościelna 7
  27-215 Wąchock
  Polska
  Koszty:
  50zł
  Kontakt:
  Warszawskie Inicjatywy Magiczne

  KOCHANI WIDZOWIE TO WYDARZENIE JEST PRZEZNACZONE WYŁĄCZNIE DLA ILUZJONISTÓW.
  INFORMACJE O ORGANIZOWANYM TEGO DNIA POKAZIE ILUZJI MOŻNA ODNALEŹĆ TUTAJ:
  https://www.facebook.com/events/274692639977664/

  Drugie spotkanie iluzjonistów w Wąchocku! Trzy lata temu było pierwsze w ramach Warszawskich Spotkań Iluzjonistów. Jedyna edycja wyjazdowa. Było najlepiej! I właśnie dlatego to powtarzamy! Dokładając wszelkich starań, żeby tym razem było jeszcze lepiej!!!

  PLAN DNIA
  =========

  10:00
  START
  zaczynamy się zbierać w MGOK Wąchock. Kawki, herbatki.i luźne rozmowy.

  11:00
  EVERYBODY… SILK
  Każdy uczestnik ma dwie minuty na zaprezentowanie efektu z jedwabiem. Takie magiczne wzajemne przedstawienie się i powitanie.

  12:00
  Łukasz Wiśniewski
  PRZEZ PRYZMAT GĄBCZAKA
  Na przykładzie pracy z rekwizytem, który wszyscy znamy, Łukasz opowie o detalach i szczegółach prezentacji, o których nie zawsze pamiętamy. Co często jest nawet logiczne, bo trudno pamiętać o czymś o czym się wcześniej nawet nie pomyślało.

  12:30
  Filip Piestrzeniewicz
  PERFORMER, AKTOR I INNE OPCJE
  Filip opowie o różnych możliwościach bycia na scenie, tak aby nie być wyłącznie człowiekiem robiącym sztuczki. Wskaże różne kierunki w których można pójść, dopasowując swój styl pracy do naturalnych predyspozycji.

  13:00
  NAJSZYBSZE RĘCE WSI
  Mała magiczna zabawa dla wszystkich uczestników spotkania.

  13:30
  Szymon Maciak
  W ŚWIECIE ETIUD
  Nastały takie czasy, że magiczne etiudy zrobiły się wśród nas dość mało popularne. Szymon przybliży ich specyfikę, opowie dlaczego warto je tworzyć i podzieli się swoim doświadczeniem w tym zakresie.

  14:00
  Konrad Modzelewski
  SIDŁA I WNYKI POLSZCZYZNY
  Wychodząc do widza, warto zadbać, żebyśmy mówili do niego poprawną polszczyzną. Konrad opowie o czyhających na nas pułapkach językowych ze szczególnym uwzględnieniem tych, w które wpadamy najczęściej. Będzie szeroka lista przykładów i odpowiedzi na wszelkie dotyczące języka pytania.

  14:30
  Wspomnienie
  JERZY MECWALDOWSKI “CARONI”
  Powspominamy osobę redaktora naczelnego i autora większości treści kwartalnika “Hokus Pokus” wydawanego przez dziesięciolecia przez Krajowy Klub Iluzjonistów. Autora książek o iluzji, propagatora, pasjonata, teoretyka sztuki iluzji i jurora na wielu międzynarodowych konkursach.

  15:00
  OBIAD
  Na posiłek udamy się do baru “Żaczek” oferującego dania z grilla. Zamówienia na dania składamy indywidualnie i każdy płaci za siebie.

  17:00
  BACKSTAGE
  Zaczynamy szykować się do wieczornego show

  18:00
  WĄCHOCK MAGIC SHOW
  Wspólny pokaz dla mieszkańców na fantastycznej scenie MGOK.

  20:00
  KONIEC

  CENY I TERMINY
  ==============

  Koszt uczestnictwa: 50 pln.
  Płatne na miejscu.

  Cena promocyjna: 0 pln.
  Dla dziesięciu osób, które wystąpią podczas wieczornego show.Do 31 sierpnia 2018 przyjmujemy zgłoszenia osób zainteresowanych pojawieniem się na scenie. Zgłoszenia prosimy wysyłać w wiadomości do fanpejdża Warszawskie Inicjatywy Magiczne. W pierwszym tygodniu września będziemy ustalali repertuary i scenariusz całego show.

  PODSUMOWANIE
  ==============
  Zabierajcie notesy, żeby mieć gdzie zapisywać notatki z wykładów. Weźcie dobre humory, żeby świetnie się bawić podczas dwóch luźniejszych punktów programu. Bierzcie stroje i rekwizyty, żeby na koniec dnia jak najwięcej z nas wygenerowało jak najwięcej pozytywnego zamieszania podczas wieczornych pokazów!

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj