VII Warszawskie Spotkania Iluzjonistów

  1
  52
  Kiedy:
  1 luty 2015@09:00 – 17:00
  2015-02-01T09:00:00+00:00
  2015-02-01T17:00:00+00:00
  Gdzie:
  Tawerna Latający Holender
  Józefa Bema 65
  Warszawa
  Polska
  Koszty:
  100zł
  Kontakt:
  Sławomir Kowalski
  +48 880-268-979

  WSI7Z okazji że dotarliśmy do szczęśliwej cyferki (siódemki) szykujemy coś ekstra. Na tej edycji WSI dwa seminaria poprowadzi Gazzo. Jeden z najlepszych iluzjonistów występujących aktualnie na ulicach miast całego świata.

  W związku z tym że sprowadzenie tak znanego seminarzysty nie jest tanie tym razem koszt udziału będzie wynosił 100 pln. Czyli dopłacacie 70 pln za możliwość wysłuchania na żywo wykładu na światowym poziomie. A do kompletu otrzymujecie wszystkie tradycyjne już atrakcje dziejące się podczas WSI w dotychczasowej cenie 30 pln.

  Wprowadzamy również mała nowinkę. Miejsca podczas seminariów Gazzo będą zajmowane w kolejności dokonania opłaty za udział w wydarzeniu.

  Plan przebiegu WSI-7 :

  PRZEDBIEGI NA ORLENIE
  Od wczesnych godzin porannych zbieramy się na Orlenie, mieszczącym się obok Tawerny. Tak aby osoby dojeżdżające spoza miasta nie musiały się snuć pojedynczo po MacDonaldach i innych kawach. Pogadamy sobie, może potrikujemy… poczekamy wspólnie na godzinę dziesiątą.

  10:00
  START WSI-7
  Zbieramy się, witamy itp. Znowu najprawdopodobniej spotkamy się w Tawernie „Latający Holender” na ulicy Bema 65 w Warszawie..

  Luźne magików rozmowy.
  Rejestracja osób chętnych do wzięcia udziału w SomebodyMagic, Szczegóły dotyczące przeglądu w dalszej części opisu.

  GIEŁDA (10:00-18:00)
  Każdy kto ma jakieś większe partie rekwizytów, lub rzeczy których wolałby nie sprzedawać na aukcjach, lecz w bardziej tradycyjnej formie, może wyłożyć swoje dobra na ławę i spróbować pohandlować pomiędzy godziną 10-tą a 18-tą.

  11:00
  SOMEBODY MAGIC
  Już drugi raz zrobimy sobie w luźnej formule mały przegląd. Krótkie programy, do 5 minut. Czas będzie rygorystycznie kontrolowany.
  Do wygrania w SomebodyMagic będzie tradycyjny złoty puchar dla zwycięzcy, oraz trzy nagrody pieniężne: 150, 100, 50 pln, oczywiście 150 dla zdobywcy pucharu, następne miejsce 100, trzecia osoba: 50. Pamiętajcie że to żaden wielki prestiżowy przegląd! Bawimy się, przegląd ma luźną formę, bez zbędnych spięć. Traktujcie ot raczej jako możliwość zaprezentowania się niż walkę o miejsca.
  Na przegląd przewidujemy godzinę, czyli maksymalnie 10 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  12:00
  Wyniki przeglądu.

  12:30
  SEMINARIUM
  Wykład gościa specjalnego tej edycji WSI. 45 minut seminarium poprowadzi Gazzo, czyli szykujemy się na spora dawkę wiedzy na najwyższym światowym poziomie.

  14:00
  SEMINARIUM
  Drugi wykład gwiazdy dnia. Kolejne 45 minut nauki od wykładowcy prezentującego mistrzowski poziom.

  15:00
  OBIAD
  Tradycyjnie serwujemy schabowego.

  15:30
  BŁYSKAWICZNE AUKCJE
  To element programu w którym można sprzedać coś o czym i tak wiecie, że już nigdy tego nie użyjecie. Rekwizyty z dna szuflady. Komuś mogą się jednak przydać. Nie przesadzajcie jednak z nastawieniem na zysk. To raczej umożliwienie Wam zakupów po atrakcyjnych cenach. Jeśli każdy przywiezie jeden lub dwa rekwizyty to punkt programu może się zrobić bardzo ciekawy. jak dotychczas zawsze podczas aukcji trafiały się przesympatyczne okazje do zakupu ciekawego rekwizytu, ale i sprzedający nieraz już byli zaskakiwani ceną do jakiej potrafiono wylicytować któryś z oferowanych przez nich rekwizytów.

  16:30
  ONE TRICK
  Nowość w programie WSI. Kilku wykonawców zaprezentuje swoje wersje prezentacji jednego magicznego efektu. Na pierwszy ogień pójdzie Professor Nightmare. Po prezentacjach mały panelik dyskusyjny. Rozmowa o wariantach prezentacji, jej sposobach, o kluczowych elementach efektu, sekrecie, jego różnych wariantach, możliwościach łączenia z innymi efektami itp. To będzie takie podrasowane Everybody z pierwszych edycji WSI. Mniej prezentacji, ale nie tylko z tym samym rekwizytem lecz wręcz z tym samym efektem. Celowo na początek wybraliśmy powszechnie znany efekt. Po to żebyśmy skupili się rzeczywiście na warstwie prezentacji.

  17:30
  TOP SECRET
  Na ostatniej edycji WSI był to jeden z przebojów imprezy. TopSecret – czyli najlepszy sekret. Każdy może się zgłosić i pokazać prezentację jakiegoś efektu. Na koniec przez aklamację tłumu wybieramy zwycięzce, który przeprowadzi króciutkie miniseminarium o zaprezentowanym przez siebie triku. Zwycięzca otrzyma oczywiście złoty puchar! Maksymalnie pięciu uczestników. Prezentacje sekretów nie dłuższe niż 3 minuty. Wyjaśnienie nie dłuższe niż 10 minut. Niestety czas

  18:00
  NAJSZYBSZE RĘCE WSI
  Wracamy do rekwizytu który „kręci” chyba najwięcej osób. Czyli znowu powalczymy o tytuł posiadacza najszybszych rąk przy użyciu talii kart.

  KONIEC ZAMKNIĘTEJ DLA PUBLICZNOŚCI CZĘŚCI WSI

  19:00
  MAGICY NA POKŁADZIE
  Wieczorne otwarte pokazy dla publiczności. Zapraszam do zgłaszania swojego udziału w wieczornym przedstawieniu. Zróbmy coś razem, na przykład zaczarujmy publiczność!
  Dajemy jeden dłuższy wspólny pokaz dla publiczności a potem czarujemy widzom przy stolikach. Mam nadzieję ze tradycyjnie już na sali będzie przemagicznie a triki będą latać gęsto.

  KOSZT IMPREZY

  100.00 PLN – płatne na początku spotkania. Lub w przedpłącie u organizatora .Z zebranej kwoty opłacone zostanie honorarium dla gościa specjalnego, posiłki, oraz koszty nagród, obsługi fotograficznej, itp.

  UWAGA!
  przypominam że zajmowania miejsc na widowni przed seminariami naszego zagranicznego gościa będzie się odbywało według kolejności uiszczenia opłaty za udział w imprezie.

  Sławomir Kowalski
  iluzjonista@boo.pl
  +48 880-268-979

  Ważne adresy internetowe (a raczej facebook’owe) związane z WSI:

  Strona Wydarzenia VII Warszawskie Spotkanie Iluzjonistów:
  https://www.facebook.com/events/731082593613071/

  Strona fanów cyklicznych spotkań w warszawie (FanPage):
  https://www.facebook.com/WarszawskieSpotkanieIluzjonistow

  Strona Facebook’owa miejsca w którym odbędzie się Spotkanie:
  https://www.facebook.com/KlubLatajacyHolender

  Wydarzenie „MAGICY NA POKŁADZIE”, czyli pokazy kończące WSI7:
  https://www.facebook.com/events/394249747390285/

  KILKA SŁÓW DO MŁODSZYCH KOLEGÓW I KOLEŻANEK
  (tych poniżej 18 lat)

  Jak byście nie byli ponad wiek rozsądni i dojrzali, to niestety w świetle prawa itp. jesteście niepełnoletni. Dlatego aby nie było żadnych niejasności dwie zasady:

  1. W oficjalnej części seminaryjnej spotkania możecie uczestniczyć, o ile na spotkanie odprowadzi Was dorosły (pełnoletni) opiekun – najlepiej rodzic.

  2. Część nieoficjalna – rozpoczynająca się po 19:00 to już troszkę inna para kaloszy, rzecz będzie działa się w lokalu w którym serwowany i spożywany jest alkohol. W sumie, jest to właściwie miejsce dla dorosłych. Jeśli chcecie uczestniczyć i w tej części to wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna – chociaż i tak nie jestem w stanie zagwarantować że obsługa Klubu nie poprosi Was o opuszczenie lokalu.

  Ponadto najlepiej jeśli przed Waszym przyjściem na spotkanie Wasz Rodzic zadzwoni do mnie i w celu odbycia krótkiej wyjaśniającej rozmowy. Nie bójcie się, po prostu taka krótka rozmowa miedzy dorosłymi będzie w stanie sporo uprościć i pozwoli uniknąć nieporozumień, oraz przykrych sytuacji.

  1 Comment

  Leave a Reply

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj